Amazfit GTS 2 görüntü inceleme

Amazfit GTS 2 görüntü inceleme

Ülkemizdeki teknoloji markaları ortasına yeni bir oyuncu daha katıldı. Amazfit, Türkiye pazarına resmi olarak girdi ve çabucak ardından de aygıtlarını tüketicilerin beğenisine sundu. Aslında Amazfit’in gerisinde Çin merkezli Huami şirketi var ve Huami, aslında Xiaomi‘nin akıllı bileklikleri olan Mi Band serisinin de birebir vakitte üreticisi. Şirket artık ülkemizde de Amazfit eserleri ile yer alacak.

Amazfit için sıhhat alanında faaliyet gösterdiğini söyleyebiliriz ve şirketin buna uygun olarak da çok sayıda akıllı saati ve akıllı bilekliği bulunuyor. Ayrıca TWS kulaklıklarının da olduğunu söyleyebiliriz ki bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde yeniden satışa çıkan uyku kulaklığı Amazfit ZenBuds oluyor. Uykuya özel bir kulaklık olması onu bir epey enteresan kılarken vakti gelince onu da inceleyeceğiz lakin bugün bahsimiz Amazfit’in akıllı saati GTS 2 olacak.

Bilhassa son dönemde akıllı saat ve akıllı bilekliklerde adeta bombardıman yaşanıyor diyebiliriz. Art geriye yeni çıkan saatler ortasında misal özellikler olduğu üzere, yelpazenin geniş olması da elbette ki tüketiciye yarıyor. Amazfit GTS 2 de bu yelpazenin renklerinden biri halini alıyor. Pekala, ne kadar cazip, özellikleri ve farkları neler?

11 Mart 2021
132 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?