Among Us’ta Yeni Periyot: Yeni Among Us Güncellemesi Ne Vakit?

Among Us’ta Yeni Periyot: Yeni Among Us Güncellemesi Ne Vakit?

En yeni Among Us haritası önümüzdeki hafta oyuna ekleniyor ve bu güncelleme ile bir arada Innersloth, sevilen oyuna bir kalıcı hesap sistemi ekleyecek. Her ne kadar bir hesap açmak zarurî olmayacak olsa da, şayet bir hesap açmazsanız birtakım özellikler kilitli olacak. Geliştirici, sistemin raporlama ve moderasyona odaklandığını söylüyor. Among Us’ı herkes ve bilhassa çocuklar için daha inançlı yapmak için tedbirler bulunuyor. Bu tedbirler ayrıyeten oyunun kimi ülkelerdeki yönergelerle de uyumlu olmasını sağlayacak.

Oyun içerisinde görülen isminizi değiştirmek için bir hesap oluşturmanız gerekecek. Aksi takdirde Konuk Modu içerisinde olacaksınız ve rastgele bir isim seçmeniz gerekecek. Ayrıyeten hür sohbet özelliğini kullanmak için de bir hesabınızın olması gerekiyor ve şayet bir hesabınız yoksa yalnızca Süratli sohbet menüsü içerisindeki belirlenmiş bir ileti listesini kullanabiliyorsunuz (tabi ki birden fazla oyuncu Discord üzere diğer üçüncü taraf sesli sohbet uygulaması kullanıyor). Neyse ki kendinize bir isim seçmek için tez etmeniz gerekmiyor zira birden fazla kişi tıpkı isme sahip olabilecek.

Onaylanan yaşın altındaki (çoğu ülkede 13) çocukların hür sohbet özelliğine erişmek için, bir hesap oluşturmak yahut görülen isimlerini değiştirmek için bir ebeveyn yahut vasi onayına gereksinimi olacak. Ayrıyeten güncelleme, uygunsuz isimler ve sohbet, hile, hack, taciz yahut berbat davranış üzere durumları bildirmek için raporlama seçenekleri de ekleyecek. Innersloth, davranış kurallarını ihlal eden oyuncuları süreksiz yahut kalıcı olarak oyundan yasaklayabilecek.

Among Us Yeni Güncelleme Ne Vakit?

Among Us’ın yeni güncellemesinin önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanması planlanıyor. Geliştirici, bu güncellemenin akabinde yeni bir arkadaşlık sistemini de Among Us’a eklemeyi planlıyor ve bu sistem ile özel lobiler için davetiye kodlarını kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

08 Nisan 2021
92 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?