Battlefield 6, Oyun Haritalarını Etkileyecek Değerli Bir Yenilikle Geliyor

Battlefield 6, Oyun Haritalarını Etkileyecek Değerli Bir Yenilikle Geliyor

Yeni bir Battlefield 6 sızıntısı, yolda olan oyunun şiddetli hava kaidelerini içerebileceğini ve oyunun birinci tanıtım görüntüsünün bir çöl adasında geçeceğini öneriyor.

Battlefield 6’nın yeni harita ve yerlere sahip olacağı kesin lakin şayet Twitter üzerindeki tanınan bir Call of Duty bilgi kaynağına bakılırsa daha fazla bilgi edinmek mümkün. Sekiz yıldız Call of Duty sızıntılarını paylaşan Tom Henderson, oyunun yeni haritasının nasıl gözükeceğine dair kaba bir eskiz paylaştı (Hemen aşağıda görebilirsiniz). Daha evvelki sızıntı kaynakları yeni Battlefield 6 haritalarının birinin Kazakistan’da geçeceğini önermişti fakat bu harita farklı üzere gözüküyor.

Ayrıyeten söylenilene nazaran oyunun tanıtım görüntüsü, oyun üzerinde büyük bir tesirde bulunacak olan bir hortum da dahil olmak üzere Battlefield 6’nın yeni şiddetli hava kurallarını gösterecek.

Battlefield serisi araçlı çatışmalarıyla tanınıyor ve görünene nazaran Battlefield 6’da bu her zamankinden daha fazla olacak. Henderson, oyunun ölçeğinin öncesine nazaran besbelli bir halde daha büyük olacağını söyleyerek birebir anda havada altı-sekiz Osprey Aracının bulunduğunu belirtiyor. Battlefield 6’nın 128 kişilik haritaları, bir Battle Royale modu ve daha çağdaş bir vakitte geçen bir öyküyü içermesi de bekleniyor.

EA daha evvel yaptığı açıklamalarda Battlefield 6’nın “Bahar 2021″de (Mart ve Mayıs ayları arası) açıklanacağına kelam vermişti ve pek çok kişi, oyunun Mayıs ayında tanıtılacağını düşünmekteydi. EA CEO’su Andrew Wilson, PS5 ve Xbox Series X’in marka için gelecek vizyonlarını sunmaya yardımcı olacağını söylemiş ve Battlefield 6’nın “daha evvel görülmemiş ölçekte” haritalara sahip olacağını belirtmişti.

27 Nisan 2021
52 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?