Bu Web Sitesi 25 Yıldır Değişmedi, Bir Yere Gitmeye de Niyeti Yok!

Bu Web Sitesi 25 Yıldır Değişmedi, Bir Yere Gitmeye de Niyeti Yok!

Space Jam, 1996 yılında vizyona girmiş ve o periyot çocukların ve basketbol severler ile animasyon dünyasıyla gönül bağı bulunanların keyifli saatler geçirmelerini sağlamıştı. Hatta sonraki yıllarla bir arada kült sinemalarından biri olarak gösterilen Space Jam’in başrolünde basketbol yıldızı Michael Jordan bulunuyordu. Gerçek dünya ile çizgi sinema dünyasını tıpkı potada eritmesi büyük ses getiren Space Jam, ortadan geçen 25 yıldan sonra yenileniyor ve yakında yeni sinema vizyona giriyor. Yeni sinemanın ismi Space Jam: Yeni Efsane olurken, bu kere Michael Jordan’ın yerinde LeBron James‘i izleyeceğiz.

Sinemanın fanatiklerinin internetteki uğrak yeri ise 25 yıldır değişmeyen Spacejam.com. Yeni sinemanın vizyona girecek olması sebebiyle bu site de yenilenmiş durumda. İlk filmin severleri ise telaşa kapılmış durumda. Sebebi ise 25 yıllık eski web sitesinin ortadan kaybolmuş olması.

Fakat hayır, eski site internet sahnesinden silinmedi. Sinemanın imalcileri birinci sinemanın web sitesini çöpe atmak yerine onu müdafaayı tercih etmişler.

Şu an www.spacejam.com adresine girdiğinizde yeni sayfanın yüklendiğini göreceksiniz. Lakin gözlerinizi sağ köşeye kaydırdığınızda orada birinci sinemanın logosunu görmek mümkün. Buraya tıklayarak 25 yıllık web sayfasına erişebiliyorsunuz.

Elbette üretimciler yeni web sitesini de eski web sitesi formatının üzerine oturtarak retro görünümle pazarlayabilirlerdi. Hatta tahminen daha da dikkat alımlı olurdu. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşın…

20 Nisan 2021
60 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?