Canon imagePRESS C10010VP, Fogra Sertifikasına Layık Görüldü

Canon imagePRESS C10010VP, Fogra Sertifikasına Layık Görüldü

Canon imagePRESS C10010VP, yüksek seviyede kalite, renk tutarlılığı ve üretim verimliliği sunmasıyla EMEA bölgesindeki kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor. imagePRESS C10010VP, 400 g/m2’ye kadar tartıda ve 1.300 mm’ye kadar uzunluktaki sayfaları kolaylıkla işleyebilme ve gelişmiş otomasyon marifetlerine sahip. Bu sayede geniş bir uygulama yelpazesini daha süratli formda üretebiliyor ve uzun süren manuel süreçlerde vakit tasarrufu sağlıyor.

Canon’un Birleşik Krallık merkezli müşterilerinden biri olan Kingsley Print, imagePRESS C10010VP ile üretim verimliliğini arttırdı. Bu verimlilik sayesinde emlak, besin, şarap ve kahve kesimlerindeki müşterilerine daha uygun hizmet veriyor. Kingsley Print Müdürü Bradley Vaughan imagePRESS C10010VP ile ilgili; “imagePRESS C10010VP müşteriye geri dönüş sürelerimizi %70 kısalttı zira bu makinede evvelden olduğu üzere uzun yaprakları elle beslemek zorunda değiliz. Makine, dokulu 400 g/m2 üzere daha kalın stokları da hiç sorun çıkarmadan sürece alabiliyor. Artık müşterilerimize daha geniş bir gereç seçeneği sunma konusunda daha yaratıcı olabilir ve kendimize daha fazla güvenebiliriz. Bu yazıcının çok taraflılık kapasitesinin diğer bir yazıcı tarafından aşılması sıkıntı. Tek bir günde binlerce bireye ulaştırılacak şahsileştirilmiş baskı kampanyalarıyla başa çıkabilirken çabucak bir sonraki gün 300 tane parlak medyalı emlak broşüründen oluşan düşük hacimli bir iş için yüksek kaliteli baskılar üretebilir. Bizim istediğimiz de tam olarak buydu” dedi.

imagePRESS serisi artık Fogra onaylı; baskı kalitesinde ‘A’ sınıfında yer alıyor 

 

imagePRESS serisi, C10010VP ve C9010VP modellerinin Fogra PSD (Process Standard Digital) sertifikasını almasıyla yüksek kaliteli çıktısını ve süratli çalışırken birden fazla sayıda süreçte gerçek renk tutarlılığı üretme hünerini kalitesini bir defa daha tasdiklemiş oldu. Ayrıyeten magePRESS C165 ve C910 serileri de dahil olmak üzere tüm imagePRESS eser yelpazesi, her kağıt ve aygıt denetleyici kombinasyonunda baskı kalitesi sınıfında en yüksek dereceli “A” düzeyine ulaşmış oldu.

imagePRESS C10010VP’nin süratli başarısı ve Fogra akreditasyonu hakkında yorum yapan Canon Europe Profesyonel Baskı Tahlilleri Müdürü Mark Lawn

21 Mart 2021
56 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?