Days Gone, Epic Games Store ve Steam ile PC’ye Geliyor!

Days Gone, Epic Games Store ve Steam ile PC’ye Geliyor!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklama ile acımasız bir açık dünya oyunu olan Days Gone’ın, 18 Mayıs 2021 tarihinde Epic Games Store ve Steam platformlarına geleceğini duyurdu. Güzelleştirilmiş grafikler, 21:9 ultra-geniş monitör takviyesi, klavye ve fare ile denetim imkanı ve PlayStation 4‘e yayınlanmasının akabinde tüm çıkış sonrası yayınlanan içeriğin yer aldığı Days Gone, PC oyuncuları için heyecan verici içeriklerle geliyor.

Days Gone Hakkında

Oyuncular, sivil kampların dışında yırtıcı hayatta kuralsızca yaşayan ödül avcısı ve bir serseri olan Deacon St. John olarak yeni dünyanın şiddetine karşı yüzleşecekler. Deacon, dünya yok olmadan evvel üyesi olduğu Mongrels MC isimli kanunsuz motor kulübüyle şiddetin ve kaosun açık yollarda bir modülü olduğu periyottan öğrendiği yeteneklerini kullanarak hayatta kalmaktadır.

Her şeyin merkezinde, Days Gone kimlerin bu sert şartlara nasıl reaksiyon verdiğini ve yaşamanın yalnızca hayatta kalmak olmadığını, bu şartlar altında kaybın, sevginin, dostluğun, intikamın ve çaresizliğin keşfini bahis alıyor. Deacon özelinde ise bu umudun asla kaybolmaması gerektiğinin bir kıssası.

30 Nisan 2021
75 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?