Dünyaca Ünlü FPS Oyunu Türkiye’ye Geliyor!

Dünyaca Ünlü FPS Oyunu Türkiye’ye Geliyor!

Milletlerarası yayıncı ve oyun geliştiricisi MY.GAMES, dünya çapında 100 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip Warface’in Türkiye sunucularını resmi olarak açtığını duyurdu. Aksiyon dolu çağdaş çevrimiçi FPS oyunu Warface’in yeni özelleştirilmiş sunucusu İstanbul’da yer alacak. Yeni sunucuyla Türk oyuncular için daha yeterli bir ilişki, çevrimiçi performans, kısa bekleme mühleti ve sıkıntısız eşleştirme sağlanması hedefleniyor.

MY.GAMES Franchise Yöneticisi Ivan Pabiarzhyn “Warface’in Türkiye’deki varlığını genişletmekten heyecan duyuyoruz. Warface, uzun yıllardır bilgi birikimimizi aktardığımız çok özel bir üretim. Artık Türk oyuncuların da oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilecek olmalarından çok mutluyuz.” dedi.

MY.GAMES, Warface’i daha erişilebilir ve ilgili cazip hale getirmek için Türkçe lisan dayanağı ve dublaj ile Türk oyuncuların beğenisine sunuyor.

2013’te dünya çapında piyasaya sürülen ve PC, PlayStation 4, Xbox One’dan fiyatsız olarak indirilebilen Warface, tanınan bir çevrimiçi FPS oyunu. Warface’te oyuncular, askeri birliğin bir mensubu olarak kendilerini özel bir askeri şirket olan Blackwood’un berbat planlarını alt edecekleri devasa bir çevrimiçi savaşın ortasında buluyor.

Yenilikçi ve kendine has yapısını klâsik bir oynanış biçimiyle tıpkı potada eriten Warface, oyuncuları egzotik ve güçlü PVE misyonlarıyla ve çeşitli dinamik PVP modlarıyla başbaşa bırakan Co-Op modlarına sahip.

Hangi mod oynanırsa oynansın Warface’te muvaffakiyet, eşsiz ekipmanların ve karakter sınıflarının takım çalışmasında gerçek kullanımından geçiyor.

Eleştirmenlerce beğenilen oyun, Tüfekçi, Sniper, Sıhhiyeci, Mühendis üzere klasik sınıflar ve SED (Synthetic Engineered Double) ismi verilen özel bir insansı robot çeşidi ile toplam 5 oynanabilir sınıf sunuyor. Zafere ulaşmak için her sınıf, kendi maharet ve araçlarıyla birlikte geliyor.

Warface cephaneliği, 400’den fazla gerçekçi askeri silah ve ek yetenekler sunan donanımın yer aldığı çağdaş silahlar için etkileşimli bir rehber niteliğinde. Ayrıyeten Warface, yüzlerce ekipman öğesi ve silah görünümü ile oyuncuların teçhizatlarını diledikleri üzere özelleştirmesine imkan tanıyor.

Anahtar Noktalar

  • Oyun ismi: Warface
  • Geliştirici ve yayıncı: MY.GAMES
  • Platformlar: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch*, PS5 ve Xbox Series X ” S (Geriye dönük uyumluluk aracılığıyla)
  • Sınıflar: Tüfekçi, Sniper, Sıhhiyeci, Mühendis ve SED (Synthetic Engineered Double)
  • Silahlar: 400’den fazla gerçekçi silah ve ek donanım
  • Mevsimsel güncellemeler: Her şey fiyatsız olarak mevcuttur. (Yeni PvE vazifeleri, yeni vazifeler ve yeni haritalar, yeni silahlar ve başarımlar, teknik ve oynanış iyileştirmeleri)

* – mahallî Nintendo eShop’un mevcut olduğu ülkelerde geçerlidir.

26 Mart 2021
72 kez görüntülendi
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?