Dünyada Bir Birinci: Sonunda Su Soğutmalı PlayStation 5 de Yaptılar

Dünyada Bir Birinci: Sonunda Su Soğutmalı PlayStation 5 de Yaptılar

Sony’nin yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5, tanıtıldığı günden bu yana ilgiyi üzerinde tutmayı sürdürüyor. Yeni kuşak oyun konsoluna çıkan özel oyunlarla bir arada yelpazesini genişletmeye başlarken, birebir vakitte “craft” görüntülerine da bahis olmaya devam ediyor.

Bugüne kadar pek çok YouTuber tarafından PlayStation 5’in özel sürümleri hazırlandı. Hatta bir defasında dünyanın en büyük PlayStation 5’i de inşa edilmişti hatırlarsanız. Bu kez ise PlayStation 5’in soğutma sistemini değiştirmişler ve ortaya dünyanın birinci su soğutma sistemi ile çalışan PlayStation 5 oyun konsolunu çıkartmışlar.

YouTube’da Modding Cafe isminde bir kanal özgün PlayStation 5’i kesimlerine ayırarak, geliştirdikleri özel dizaynlı su soğutma modülünü PS5’e entegre etmiş. Böylelikle yenilikçi bir sisteme de imza atan ikili, görüntünün sonunda test yapmayı da ihmal etmemiş.

Çabucak üstteki görüntüde PlayStation 5’in hava soğutma sisteminin yerini adım adım su soğutmalı sisteme nasıl bıraktığını izleyebilirsiniz. Elbette bu görüntüden feyzalarak birebir fonksiyonu tekrarlamak isteyenler de olabilir. Bu durumda PlayStation 5’in garantisinin geçersiz kalacağı konusunda ikazımızı yapalım.

17 Mart 2021
88 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?