Game of Thrones Final Dönemi Tekrar mi Çekilecek?

Game of Thrones Final Dönemi Tekrar mi Çekilecek?

Yıllar boyunca hayranlarını televizyon ekranına kilitleyen ünlü dizi Game of Thrones, son dönemi ile tam bir hayal kırıklığı yaratmış ve hayranlarının tenkit oklarının gayesi olmuştu. Game of Thrones dizisine hayat veren George RR Martin ve HBO, dizinin bitiminden sonra da uzun mühlet son dönem hakkında tartışmaların odağında kalmıştı. Fakat tüm bunlara rağmen gelen yeni bir haber, yeniden de heyecanlandırmaya yetti.

Winter is coming.

— Game of Thrones (@GameOfThrones) April 14, 2021

Game of Thrones’un resmi Twitter hesabından yapılan “Winter is coming” paylaşımı, pek çok kişi tarafından ünlü serinin son döneminin baştan çekileceği formunda yorumlanırken, pek çok kişi de bu söylemi tiye aldı. Tweet’in altına 11 bini aşkın yorumda bulunulurken, bunlar ortasında dizinin ne vakit baştan çekileceğini soranlardan, gönderiyi alay konusuna çevirenlere kadar pek çok kişinin yorumu yer alıyor.

Winter was coming for 7 fucking years and then disappeared in 15 minutes. Nobody fucking cares anymore. If you can give Zack Snyder $100 million for Justice League, u can remake season 8. https://t.co/UMdP2xBFY5

— Froste ?? (@Froste) April 14, 2021

7 yıl boyunca bekledikleri kışın 15 dakika içinde gözden kaybolmasına değinen bir kullanıcı, artık kimsenin Game of Thrones’u umursamadığını söylerken, HBO’nun lakin Zack Snyder‘a 100 milyon dolar verirse 8’inci dönemi baştan çekebileceğini söylemiş.

Never before have I seen a series nose dive so hard and be abandoned by its fans and viewers. I’m currently re-watching the show and it physically hurts to know how unrewarding the finale is. If y’all can revive this franchise, it would be a miracle

— Saberspark (@Saberspark) April 14, 2021

@Saberspark ise özetle bu dizinin yine canlandırılabilmesin lakin mucize olabileceğini söylemiş.

Sizin yorumlarınız neler? Sizce Game of Thrones 8. Dönemi baştan çekilir mi?

02 Mayıs 2021
54 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?