Geforce Now Türkiye Fiyatları Açıklandı. Geforce Now Nedir?

Geforce Now Türkiye Fiyatları Açıklandı. Geforce Now Nedir?

NVIDIA’nın bulut oyun hizmeti olan Geforce Now, uzun bir bekleyişin akabinde Türkiye’de de hizmete sunuldu. Geforce Now Türkiye fiyatları da, bu gelişmeyle birlikte muhakkak oldu.

Geforce Now Türkiye Fiyatları Ne Kadar?

  • Geforce Now Basic Paket – Fiyatsız
  • Geforce Now Premium Paket – 74.9TL
  • Geforce Now Lansmana Özel Paket – 149.7TL (3 aylık)

GeForce Now, Türkiye’de 3 farklı abonelik paketi halinde sunuluyor. Birinci Paket olan Basic Paket fiyatsız. Bu pakette 1 saatle hudutlu oturum mühleti sunuluyor, RTX seçeneği kapalı oluyor ve sunucunun muhakkak bir kapasitesi ayrılmış halde hizmet veriliyor. Yani oynamak isteyenler, sık sık beklemek ve sıraya girmek zorunda kalabiliyor.

Lansmana Özel Premıium Paket ise daima devam eden bir seçenek değil. Adece kısıtlı bir mühlet için etkin olan bu paket, 3 ay için 149.7TL karşılığında satın alınabiliyor. Fiyat, aylık 49.99TL olarak tahsil ediliyor. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum müddeti ile RTX kalitesiyle oyun oynama tecrübesine sahip olabiliyor. Paket, müddet bitiminde tekrarlamıyor. Yani 1 seferlik bir seçenek. Abonelikleri sona eren kullanıcılar, o tarihte açık olan başka Premium paketlerden birisini alıp GeForce NOW tecrübesine devam edebiliyor.

Premium Paket ise, aylık 74.9TL olarak fiyatlandırılıyor. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum müddeti ile RTX kalitesiyle oyun oynama tecrübesine sahip oluyor.

Abonelik, istendiği vakit sonlandırılabiliyor. Yani bir taahhüt kelam konusu değil.

Gforce Now’a Nasıl Üye Olunur?

GeForce NOW, birinci etapta hudutlu sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet ediliyor. Birinci başta belli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecek.   

Geforce Now Nedir?

Geforce Now, donanım devi NVIDIA’nın sunduğu bulut tabanlı bir oyun hizmeti. Oyun kütüphanesinde bulunan yüzlerce oyun, istendiği an, donanımdan bağımsız olarak ve bulut üzerinden oynanabiliyor. Yani elinizde 10 yıllık bir bilgisayar bile olsa, en yeni oyunları yüksek kalitede oynayabiliyorsunuz. Hatta RTX kalitesine bile sahip olunabiliyor.

Gforce Now’da Hangi Oyunlar Var?

Gforce Now’a abone olanların oynayabileceği oyunlar ortasında Red Dead Redemption 2, Assassins Creed Valhalla, Cyberpunk 2077 üzere değerli oyunlar da var. Gforce Now oyunlarının tam listesine buradan ulaşabilirsiniz…

08 Mart 2021
71 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?