GeForce RTX Excalibur G900 Bilgisayarlar Outriders Hediyeli!

GeForce RTX Excalibur G900 Bilgisayarlar Outriders Hediyeli!

Uzun bir müddettir beklenen, karanlık, bilim kurgu cihanında geçen, besbelli RPG öğeleriyle zenginleştirilmiş üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Outsiders piyasaya çıktı. Yeni kampanya ile GeForce RTX ekran kartlı Excalibur G900 oyun bilgisayarı satın alarak Outriders oyununa sahip olabilirsiniz. En gelişmiş oyun tecrübesi sunan NVIDIA GeForce RTX teknolojisi ile düşmanlarla dolu bir gezegenin dünyasında gayretinizi sergileyin.

RPG ögelerine sahip etkileyici nişancı oyunu Outriders’da, NVIDIA GeForce RTX teknolojisi en gelişmiş oyun tecrübesini sunuyor. Hudutlu bir mühlet için kampanyaya dahil GeForce RTX ekran kartlı Excalibur G900 oyun bilgisayarı satın alarak Outriders oyununa sahip olun.

Güçlü Bilim Kurgu Kıssası

Enoch gezegeninde insanlık güç durumdayken kendi Outrider karakterinizi oluşturun ve düşman gezegenine hakikat bir seyahate çıkın. Farklı bir dünyaya yayılan varlıklı öykü anlatımı ile, First City’nin gecekondularını ve köhne kasabalarını geride bırakacak ve gizemli bir sinyalin peşinde ormanları, dağları ve çölleri dolaşacaksınız. Ağır silahlı çatışmaları şiddetli güçlerle birleştiren Outriders, dalın en yeterli nişancı geliştiricilerinden biri olan People Can Fly’dan sayısız oyun saati sunuyor.

Güçlü Oyun Tecrübesi

GeForce RTX™ GPU’lar; oyuncular ve içerik oluşturucuları için dünyanın en süratli dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Ödüllü Ampere mimarisi ile oluşturulan bu GPU’lar, size en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikleri, son teknoloji yapay zekâ özelliklerini ve yeni Max-Q teknolojilerini sunuyor.

GeForce Now İle İstediğiniz Yerden Outriders Oynayın

GeForce NOW™, düşük kapasiteli donanımınıza Outriders’ı bulut üzerinde oynama gücünü verir. Outriders karakterinizi şahsileştirin ve buluttan akış ile istediğiniz yerden oyuna bağlanın. Steam, Epic Games Store ve gibisi mağazalarda bulunan PC oyun kütüphanenize anında erişin.

16 Nisan 2021
81 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?