Google, Kendi TikTok’unu Geliştirdi: İşte Threadit ve Sundukları…

Google, Kendi TikTok’unu Geliştirdi: İşte Threadit ve Sundukları…

Uzaktan çalışmayı biraz daha eğlenceli ve verimli hale getirmek için Google, Threadit isminde yeni bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama, kullanıcıların tesirli irtibat için takım içinde küçük görüntü bildirileri oluşturmasına ve paylaşmasına imkan tanıyor.

Çalışanlar için TikTok üzere değerlendirilebilecek olan Threadit, Google’ın kurum içi “kuluçka merkezi” Area 120 tarafından geliştirildi. Hem web sitesi hem de Chrome uzantısı olarak kullanılabiliyor. Google, bunun insanların fikirlerini tabir etmeleri için olağanüstü bir yol olduğunu yazıyor.

Resmi blog gönderisinde Google, “programları koordine etmeye gerek kalmadan ilerlememizi göstermek, sorular sormak yahut geri bildirim talep etmek isteyen beşerler için ülkü olduğunu” belirtiyor.

Threadit ile kullanıcılar, konuştukları kısa müddetli görüntüleri kaydedebiliyor ve hazır olduklarında grupla paylaşabiliyorlar. Grup üyeleri, bulundukları saat dilimine bakılmaksızın uygun olduklarında görüntüye karşılık verebilir ve böylelikle kronolojik olarak sıralanmış bir görüntü oluşturabiliyor.

Görüntülerin göndericisi, izleyicilerin görüntüyle nasıl etkileşime girebileceğini de denetim edebiliyor. Sırf görüntüleme erişimi verebiliyor yahut orjinal görüntüye karşılık olarak yeni bir klip eklemelerine müsaade verebilir.

06 Nisan 2021
57 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?