Gouru, App Store ve Google Play Mağazalarında Yayında

Gouru, App Store ve Google Play Mağazalarında Yayında

Temel teknolojik araç gereçlerin gelişimi ile birlikte uzaktan tahsil teknolojileri de büyük bir süratle gelişiyor. Online yahut yüz yüze özel ders almak ve vermek isteyenleri tek bir platformda buluşturan Gouru uygulaması, sunduğu özelliklerle klâsik eğitime güçlü bir alternatif olarak öne çıkıyor.

App Store ve Google Play üzerinden fiyatsız indirilebilen, Gouru’da özel dersler yalnızca okul dersleri ile hudutlu da değil. Kullanıcılar okul derslerinin yanı sıra müzik, spor, yabancı lisan, sanat, bilgisayar olmak üzere toplam altı ana kategori altında piyanodan yogaya, programlama lisanlarından aşçılığa kadar uzanan toplam 37 alt kategorideki dersler ile diledikleri tüm özel derslere ulaşabiliyor.

Günümüzde bilhassa değeri daha da artan uzaktan tahsilin sağladığı tüm avantajları kullanıcılarına sunan uygulama sayesinde farklı bölgelerden beşerler en âlâ eğitime ulaşma imkânından da faydalanabiliyor. Eğitimde fizikî hudutları ortadan kaldıran Gouru, öğrencilerin öğretmenlerin takviminden kendilerine uygun gün ve saati seçerek diledikleri yerde ve vakitte özel ders almalarını sağlıyor. Öğrenciler bulundukları harita üzerinden pozisyon seçerek istedikleri yerde kendilerine en yakın öğretmenleri süratle bulabiliyor.

“Yurt dışına açılmayı hedefliyoruz”

Gouru uygulaması hakkında açıklamada bulunan Gouru Kurucusu Kerem Kırtıl, “Pandemi tüm alanlarda olduğu üzere eğitim dünyasında da dinamikleri kökten değiştirdi. Artık çabucak hemen her şeyin online yapıldığı yesyeni bir devirdeyiz. Böylesi bir devirden geçerken herkesin birebir kalitede eğitim alabilmesini mümkün kılmak, eğitimde fırsatı eşitliği yaratmak ismine bu uygulamayı hayata geçirdik. Şu ana kadar 5 binin üzerinde kullanıcıya ulaştık. Varlıklı özel ders içeriklerimizi de daima genişletmeye devam ediyoruz.  Gayemiz ilerleyen periyotta yurt dışına açılmak.” dedi.

Gouru uygulamasını fiyatsız indirmek için:

https://apps.apple.com/us/app/id1529283417

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.gouru.gouru&gl=TR

20 Mart 2021
60 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?