HONOR Band 6 Çok Yakında Türkiye’de! İşte HONOR Band 6 Özellikleri!

HONOR Band 6 Çok Yakında Türkiye’de! İşte HONOR Band 6 Özellikleri!

Gençlere yönelik teknolojik eserleriyle paha yaratan HONOR, en yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Bileklikten öte gerçek bir akıllı saat tecrübesi sunmak üzere tasarlanan Band 6, sıhhat, idman, gerilim ve uyku takibi üzere özelliklerin yanında hafif ve şık bir akıllı asistan olarak öne çıkıyor.

Geniş ve canlı 1.47 inç’lik 194×368 çözünürlüklü AMOLED ekranıyla hayli net bir imaj imkânı sunan HONOR Band 6, bir evvelki jenerasyona nazaran yüzde 148 daha fazla ekran alanı sağlıyor. Parmak izi bırakmayan kavisli cam ekranıyla Band 6, ikonik ve şık bir görünüşe sahip. Silikon kauçuk kayışlarıyla rahat bir kullanım sunan akıllı bileklik, farklı saat görünümü seçenekleriyle geliyor. 

Her istikametiyle sıhhatiniz denetim altında

Meteor Siyahı, Kumtaşı Grisi ve Mercan Pembesi renkleriyle kullanıcılarla buluşacak olan akıllı bileklik, birçok sıhhat takibi özelliğiyle de öne çıkıyor. Akıllı bileklik, SpO2 takibi sayesinde kullanıcının kandaki oksijen düzeyini ölçerek, teneffüsle ilgili muhtemel sıkıntılara yönelik ihtar verebiliyor. Ayrıyeten optik kalp ritim sensörü ve hassas, yapay zekalı algoritmayla, 7/24 nabız takibi yaparak, sıra dışı bir durumda kullanıcıyı harekete geçirebiliyor. Kalp ritmindeki değişimleri de algılayabilen HONOR Band 6, bu sayede kullanıcının gün içerisindeki gerilim düzeyini belirleyip rahatlatıcı nefes idmanları sunabiliyor. Derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, uyanık geçen müddet ve yapılan şekerleme sayısı üzere farklı bilgileri de verebilen HONOR Band 6, bu ölçümlerle uyku kalitesini artırmak ismine teklifler sunabiliyor.

Çok daha uygun bir antrenman tecrübesi

HONOR Band 6, nizamlı olarak antrenman yapanlar için harika bir yardımcı misyonu görüyor. Açık ve kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, havuzda yüzme üzere 10 farklı idman moduna sahip bileklik, sağladığı gerçek vakitli data ile idman amacına ulaşmaya yardım ediyor.

50 metreye kadar su geçirmeyen HONOR Band 6, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru üzere su altı aktivitelerini de takip edebiliyor. Bu açıdan yüzücüler için de ülkü bir bileklik olan HONOR Band 6, altı farklı antrenman modunu otomatik olarak algılayarak kullanıcıların idman takibini başlatmalarını ve çalışmalarını kayıt altına almalarını da sağlıyor.

Üstün pil ömrü ve gelişmiş akıllı hayat özellikleri

Tek şarjla ağır kullanımda bile 10 güne kadar pil ömrüne sahip olan akıllı bileklik, olağan kullanımda ise bu süreyi 14 güne uzatabiliyor. Süratli şarj özelliğiyle gelen Band 6, 10 dakikalık süratli şarjla 3 günlük kullanım sağlayabiliyor.

Telefona Bluetooth üzerinden bağlanabilen HONOR Band 6, “Uzaktan Deklanşör”, “El Feneri” , “Telefonumu Bul” üzere pratik uygulamalara ek müzik denetimi, arama ve ileti bildirimi, hava durumu, alarm üzere   kullanışlı özellikleriyle yanınızdan ayırmayacağınız akıllı bir yardımcı olacak.

01 Mayıs 2021
45 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?