Huawei Online Mağaza 1’inci Yaşını Armağanlarla Kutluyor

Huawei Online Mağaza 1’inci Yaşını Armağanlarla Kutluyor

Huawei akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve öbür eserlerin tüketiciyle buluşmasını sağlayan Huawei Online Mağaza, Mart 2020’de Türkiye’de faaliyete geçmişti. 1’inci yaşını kutlayan online mağazası için Huawei, yüzlerce ikramlık bir çekiliş kampanyası gerçekleştiriyor. 30 bin TL fiyat etiketine sahip Huawei Mate XS’in de ortalarında bulunduğu birçok ikram Huawei Online Mağaza’da ziyaretçilerini bekliyor.

Huawei Online Mağaza Çekilişi 1. dönemi 17 Mart 2021 tarihine kadar devam ediyor. Huawei Çekilişine katılmak için Huawei Online Mağaza Bültenine üye olduktan sonra Huawei hakkında sorulacak 5 adet soruya karşılık vermek kâfi. Huawei Çekilişi 1. devir 23 Mart tarihinde noter huzurunda yapılacak. Huawei Online Mağaza Çekilişi ile her devir için 100 kişi mükemmel armağan kazanacak. İkinci çekiliş devri de 18-31 Mart olarak belirlendi. İsteyen kullanıcılar her iki çekilişe de katılabilecekler.

Kazananlar ortasında birinci şahsa Huawei Mate XS, daha sonra gelen üç şahsa Matebook X, sonraki beş şahsa de Huawei X Gentle Monster Gözlük II armağan edilecek. Öbür ikramlar ortasında FreeBuds Studio, Huawei Sound, FreeLace Pro, WiFi AX3 Quad-Core, Band 4 Pro, Akıllı Tartı 3, Küçük Hoparlör ve Araç Şarj Aleti bulunuyor.

Çekilişe katılmak isteyen kullanıcıların, Huawei Online Mağazası 1 Yaşında çekiliş sayfasında bulunan formu doldurması ve beş adet kolay soruyu cevaplaması gerekiyor. Sonrasında haftalık bültene e-posta adresiyle kayıt olan kullanıcılar armağan çekilişine katılmaya bir hak kazanacak.

Huawei Online Mağaza üzerindeki kampanya sayfasına bu ilişkiden ulaşılabilir.

13 Mart 2021
58 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?