HyperX, Espor’da 2 Kıymetli Grubun Sponsoru Oldu!

HyperX, Espor’da 2 Kıymetli Grubun Sponsoru Oldu!

Kingston Technology Company, Inc.‘in oyun kısmı HyperX, 2006 yılında Türkiye’nin birinci profesyonel espor kulübü olan fastPay Wildcats‘in ve 2018 yılında Türkiye’nin birinci FIFA Pro Clubs (11v11) kadrosunu kurarak espor dünyasına giriş yapan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü‘nün sponsoru oldu. 

Kurulduğu günden bugüne ulusal ve memleketler arası arenada birçok muvaffakiyete imza atan İstanbul Başakşehir Espor, gayret ettiği Pro Seçkine League’de üst üste iki Türkiye Kupası Şampiyonluğu ile bu unvanın tek sahibi olmasının yanı sıra Türkiye eMilli Grubuna atlet gönderme başarısı elde eden öncü bir kulüptür.

Bir futbol kulübü olarak rekabetçi futbol oyunlarında uğraş eden ve iki farklı FIFA ekibi bulunan İstanbul Başakşehir’in faal olarak 20’den fazla esporcusu bulunuyor. İstanbul Başakşehir, 2021 yılında muvaffakiyet serisini devam ettirmek için HyperX oyuncu ekipmanlarını kullanacak.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü CEO’su Mustafa Eröğüt “Espor ekosisteminin gelişmesinde büyük katkılar sağlayan HyperX markası ile iş birliğimizden ötürü memnunluk duyuyoruz.” kelamlarıyla bu birlikteliğin ehemmiyetini vurguladı. 

Ülkemizin öncü kulüplerinden olan fastPay Wildcats, tıpkı vakitte Türkiye League of Legends Ligi’nin de birinci şampiyonudur.

fastPay Wildcats, 2021 yılında muvaffakiyet serisini devam ettirmek için HyperX oyuncu ekipmanlarını kullanacak.

fastPay Wildcats İdare Şurası Lideri Orlando Calumeno “fastPay Wildcats olarak; bulunduğu her kulvarda mutlak başarıyı ve şampiyonluğu hedefliyoruz. Bizim üzere her eser ve hizmetinde en güzelini ortaya koyan HyperX ile yaptığı bu işbirliği sayesinde gelecek başarılardan çok umutluyuz, Kulübümüzün en eski destekçilerinden olan HyperX ile tekrar ve uzun yıllar sürecek bir işbirliğine adım atıyoruz.” kelamlarıyla bu birlikteliğin ehemmiyetini vurguladı.

HyperX Oyuncu Ekipmanları Türkiye Pazarlama Müdürü Zülfü Topçu “İstanbul Başakşehir Espor  ve fastPay Wildcats üzere esaslı ve başarılı iki espor ekibinin sponsoru olmaktan çok memnunuz. Üç güçlü ve başarılarıyla kendini kanıtlamış markanın birlikteliğinden büyük zaferler çıkacağına inancımız tamdır” dedi.

HyperX’in, İstanbul Başakşehir Espor  ve fastPay Wildcats ekipman sponsorlukları 2021-2022 yıllarını kapsıyor.

01 Mayıs 2021
28 kez görüntülendi
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?