iPhone 13, Yeni Renk Seçeneği ve Kamera Değişikliğiyle Gelecek Savı

iPhone 13, Yeni Renk Seçeneği ve Kamera Değişikliğiyle Gelecek Savı

iPhone 13 hakkında pek çok sızıntı gördük, lakin şu ana kadar gördüklerimiz pek şaşırtan güncellemeler değildi. Yeni sızıntı ise Apple’ın halihazırdaki renklerden sıkıldığını gösterirken, öte yandan kamera bloğunda da değişiklik planladığına işaret ediyor.

Yeni iPhone 13 bilgilerine nazaran Apple, mat siyah rengi üzerine ağırlaşmış durumda. Mevcut renk yelpazesine mat siyahı da ekleme fikrinde olan ABD’li şirket, bu renge ise sırf iPhone 13 Pro modellerinde yer vermesi bekleniyor.

Konuşulan tek renk ise bu değil. Apple’ın, iPhone 13’ü bronz ve turuncu bir kaplama ile üretebileceği de konuşulanlar ortasında. Öte yandan parmak izlerini azaltmak için, iPhone’un etrafındaki paslanmaz çelik çerçevede de yeni bir kaplama üzerinde çalıştığı tez ediliyor. Fakat bunlar şimdilik mutlaklık kazanmış değil.

iPhone 13 serisinde yeniden “mini” model göreceğiz. iPhone 13 küçük ile “mini” kategorisini sürdürecek olan Apple’ın bu telefon serisinde de kamera bloğunu değiştirmesi şaşırtan olmayacak.

Sızıntılar ortasında bir bilgi de Apple AirTag’e dair. Böylelikle Apple AirTag’in ayrıntıları da ortaya yavaş yavaş çıkarken, bu aygıtın boyutunun 32 x 32 x 6 mm olacağı ve 39 dolara mal olduğu da gelen bilgiler ortasında.

14 Nisan 2021
70 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?