İşte Nintendo Switch’e Gelecek 21 Oyun!

İşte Nintendo Switch’e Gelecek 21 Oyun!

Bahar geldi ve Nintendo Switch‘teki en son indie maceraları çiçekleniyor. Son Indie World görüntü sunumu sırasında Nintendo, Nintendo Switch’e gelen bağımsız geliştiricilerin 21 oyununu detaylı olarak açıkladı – üçü bugün daha sonra piyasaya sürülecek.

Sunumda yer alan bağımsız oyunlar ortasında, yaptığınız seçimlere bağlı olarak değişecek olan, DigixArt’ın yöntemsel öykü odaklı bir oyunu Road 96, Night School Studio’nun beğeni toplayan doğaüstü oyununun direkt devamı OXENFREE II: Lost Signals; OlliOlli World, Roll7’nin OlliOlli serisindeki yeni kaykay aksiyon oyunu, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Kaplumbağaların efsanevi 1987 dizaynını çağrıştıran yandan kaydırmalı bir dövüş oyunu; ve bugün Nintendo Switch için çıkan Studio Seufz’dan deneysel bir gerçek vakitli macera olan The Longing bulunuyor.

Ek olarak, bugün Nintendo eShop’ta bir Indie World satışı başlıyor ve şu andan itibaren 25 Nisan’a kadar Nintendo Switch için makul bağımsız oyunlarda indirimler sunuluyor. 

Nintendo Switch’e gelecek 21 oyun şu formda:

 1. Road 96: Macera, keşif ve bulmaca çözmenin bir karışımını içeren anlatı odaklı bir oyunda, Road 96, izlenecek binlerce potansiyel yolun bulunduğu prosedürel bir kıssa anlatıyor. Hayatın her kısmından karakterlerle tanışın ve iç içe geçmiş kıssalarını öğrenin. Verdiğiniz kararlar – hem büyük hem de küçük – tecrübenizi büyük ölçüde değiştirebilir. Birçok yol var. Hangisini alacaksın? Road 96, bu yılın sonlarında Nintendo Switch’e geliyor.

 2. OXENFREE II: Lost Signals: MWM Interactive tarafından yayınlanan OXENFREE II: Lost Signals, hayalet üzere olaylara rastlayan bir araştırmacıyı mevzu alan doğaüstü bir anlatı macera oyunudur. OXENFREE olaylarından beş yıl sonra Riley, garip rahatsızlıklara neden olan gizemli radyo frekansı sinyallerini araştırmak için memleketi Camena’ya döner. OXENFREE II: Lost Signals, 2021’de Nintendo Switch’e geliyor.

 3. OlliOlli World: OlliOlli serisinin yeni oyunu burada! OlliOlli World’de, Radland sokaklarını yıkın ve bu kaygan aksiyon platform oyununda mistik kaykay ilahlarını arayın. Kombolarınızla birlikte akan üstün sıkı denetimler ve düzey dizaynıyla, renkli karakterlerle tanışacak ve bu canlı dünyanın zımnî sırlarını keşfederek mükemmel ustalık hilelerine sahip olacaksınız. OlliOlli World, bu kış Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.

 4. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, retro ve çağdaş görsellerin bir karışımıyla, klasik atari biçimi dövüş aksiyonunda dört favori kaplumbağayı içerir. Tribute Games tarafından geliştirilen ve Streets of Rage 4 ve Wonder Uzunluk: The Dragon’s Trap’ı da yayınlayan Dotemu tarafından yayınlanan bu mert oyunda en fazla dört oyuncu lokal * yahut çevrimiçi olarak oynayabilir. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge bu yılın sonlarında Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

 5. The Longing: Elle çizilmiş sanat üslubu ve ilgi cazibeli bir kıssasıyla The Longing, daha evvel oynadığınız hiçbir şeye benzemiyor. Değerli olan nokta: Nasıl bittiğini görmek için aslında oynamak zorunda değilsiniz. Fakat bu, boş yere oturmanız gerektiği manasına gelmez. Ana karakter Shade olarak, hükümdarınızın uyanması için 400 gün beklemelisiniz. Beklerken karanlık mağaraları keşfedebilir, vakte dayalı bulmacaları tamamlayabilir ve öğeleri toplayabilirsiniz. The Longing bugün daha sonra Nintendo Switch için çıkıyor.

 6. Hindsight: Geliştirici Joel McDonald’tan Hindsight, ailesini anımsatan yaşlı bir bayan hakkında dokunaklı bir anlatı oyunudur. Geçmişinden objeler, uzun müddettir kayıp anılara açılan portallar olarak hizmet ediyor ve hayatını sonsuza dek değiştiren bir kararı ortaya çıkarıyor. Hindsight bu yıl Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.
 7. Last Stop: Geliştirici Variable State’ten Last Stop, çağdaş Londra’da geçen, dünyaları doğaüstü bir krizin ortasında çarpışan üç farklı karakter olarak oynadığınız tek oyunculu üçüncü şahıs bir maceradır. Bu üç yabancıyı birbirine bağlayan nedir? Baht onları nereye götürecek? Temmuz ayında Nintendo Switch için çıkıyor.

 8. Aerial_Knight’s Never Yield: Bu tipik bir “koşucu” oyunu değil! Koşun, zıplayın, kayın ve fütüristik bir Tokyo şekli Detroit’te başrol oyuncusu Wally olarak gelecekten kalanları kurtarmak için baş karıştırıcı bir sinema müziğine koşun. Aerial_Knight’s Never Yield, 19 Mayıs’ta Nintendo Switch’e çıkıyor. Bugün ilerleyen saatlerde Nintendo eShop’ta bir demo sunulacak.

 9. FEZ: Gomez, 2D bir dünyada yaşayan 2D bir yaratıktır. Ya da değil mi? Gizemli bir üçüncü boyutun varlığı kendisine ifşa edildiğinde Gomez, onu vaktin ve uzayın sonuna götürecek bir seyahate çıkar. Dört farklı klasik 2D perspektifinden 3D yapılarda gezinme yeteneğinizi kullanın. Eleştirmenlerce beğenilen FEZ, bugün daha sonra Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

 10. Aztech Forgotten Gods: Aztek mitolojisinden esinlenen büyük bir macera arıyorsanız, Meksikalı Lienzo stüdyosundan Aztech Forgotten Gods’tan diğerine bakmayın. Güçlü kol yükseltmeleri kazanın, gelişmiş bir Mezoamerikan metropolünde farklı bölgeleri dolaşın ve eski sırları ortaya çıkarmak için her tipten karakterle karşılaşın. Aztech Forgotten Gods bu sonbaharda Nintendo Switch’te çıkıyor.

 11. There is No Game: Wrong Dimension: 
 12. Cris Tales: Klasik ve çağdaş JRPG’lerden ilham alan Cris Tales, vakit seyahatini kendi öyküsüne dahil ediyor ve düşmanları gençleştirmek ve böylelikle yenilmesini kolaylaştırmak üzere çeşitli sürpriz efektlerle savaşıyor. Bu el üretimi, karanlık masal dünyasını keşfederken, çok çeşitli müttefikler toplayacak ve yeni krallıklar keşfedeceksiniz. Cris Tales, 20 Temmuz’da Nintendo Switch’e çıkıyor.

 13. GetsuFumaDen: Stilize bir Japon estetiğini sergileyen GetsuFumaDen: Undying Moon, tehlikeli zindanlar, şiddetli kısım sonu canavarı savaşları ve ağır, maharete dayalı dövüşlerle dolu dinamik bir hack-and-slash roguelite tecrübesi sunuyor. GetsuFumaDen: Undying Moon, gelecek yıl Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

 14. Beasts of Maravilla Island: 
 15. Skul: The Hero Slayer: Bu 2D süratli aksiyon roguelite’da kralınızı kurtarmak için koca bir orduyu ele geçirin. Ve en güzel kısım nedir? Oyunda ilerlemek için, yetenekleri değiş tokuş etmeniz gerekecek, bu da başları değiştirerek yapılıyor. Her biri kendi özel yeteneklerine sahip 90 oynanabilir karakter varyasyonuyla, gerçek hayatta kafatasından çıktığınızı düşünebilirsiniz. Skul: The Hero Slayer, bu yaz Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.

 16. arka of rally: Ralli sanatında ustalaşacak mısınız? Dünya çapında stilize edilmiş ortamlarda kuvvetli etaplarda ralli yarışının altın çağından ilham alan ikonik otomobilleri sürün. Arka of rally bu yaz Nintendo Switch için çıkıyor.

 17. KeyWe: KeyWe, tuhaf bir postanede çalışan iki küçük kivi kuşunun oynadığı şirin, işbirlikçi bir posta bilinmezidir. Bu bildirilerin vaktinde teslim edilmesini sağlamak için etkileşimli bir kaldıraçlar, çanlar ve düğmeler görüntüsünde zıplamalı, kanat çırpmalı ve popo vurmaları gerekir. KeyWe, Ağustos’ta Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.

 18. NADİR LILIES: Quietus of the Knights: Bu karanlık fantastik 2D aksiyon RPG oyununda, bir anlık dikkatsizliğin ölümcül olabileceği dehşetli düşmanlarla karşılaşın. Bu zorlukların üstesinden gelin ve düşmüş şövalyelerin yardımıyla gerçeği arayın. NADİR LILIES: Quietus of the Knights, 22 Haziran’da Nintendo Switch için çıkıyor.

 19. Weaving Tides: Dokumacınızı arayın ve çarpıcı bir dokuma görünümü üzerinde uçun. Eski zindanları keşfetmek, bulmacaları çözmek, düşmanlarınızı sarmak ve uzun vakittir unutulmuş bir geçmişin büyük gizemlerini çözmek için bir seyahate çıkın. Büyü ve dokumacılık dünyasında geçen büyüleyici bir tek oyunculu macera olan Weaving Tides, Mayıs ayında Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.

 20. Labyrinth City: Pierre the Maze Detective: Çocuk kitapları serisinden uyarlanan Labyrinth City: Pierre the Maze Detective, güçlü bir eser elde etmeniz için sizi inanılmaz derecede detaylı labirentlere götürür. Vazifenizde 500’den fazla eşya yahut karakterle etkileşime girecek, 100’den fazla bilinmeyen obje bulacak ve hoş yerlerde dolaşacaksınız. Labyrinth City: Pierre the Maze Detective bu baharda Nintendo Switch için piyasaya çıkıyor.
 21. The House of the Dead: Remake: Klasik arcade rail-shooter yeni bir makyaj ve heyecan verici oyun değişiklikleri ile geri döndü. Bu çok oyunculu oyunda, ölümsüz canavar ordularını bulmak için kaybolmaları araştırmak üzere gönderilen bir çift hükümet casusu olarak giyineceksiniz. The House of the Dead: Remake, bu yılın sonlarında Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

02 Mayıs 2021
46 kez görüntülendi
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?