Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavyeye Yeni Renk

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavyeye Yeni Renk

Logitech, tüm Bluetooth® kablosuz aygıtlara bağlanabilen, K380 Multi-Device Bluetooth klavyesinin yeni renk seçeneğiyle kullanıcıların çalışma alanlarını renklendiriyor. Alandan tasarruf sağlayan klavye, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için masa üstünde yazmanın rahatlığını ve kolaylığını sunuyor. K380 yeni Gül rengiyle birlikte, masasında şıklık arayan genç kullanıcılara hitap ederken, kompakt lakin şık bir klavye arayan yazılımcıları da unutmuyor. Gül rengine alternatif olarak siyah rengi de bulunan K380 klavye, hayat usullerini çalışma ortamına da yansıtmak isteyen gençlerin, şıklığa ve estetiğe her ortamda paha veren bayanların ortak tercihi haline geliyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük: “Minimalist ve çağdaş bir usule sahip K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, yeni gül rengi seçeneğiyle en sevilen masaüstü aksesuarlarına uyumlu bir halde tasarlandı. K380, konut yahut ofis ortamını çağdaş ve çok taraflı hale getirirken, günlük çoklu vazifeler için de en ülkü çalışma arkadaşı olacak biçimde, hem fonksiyonel hem de tasarım istikameti güçlü bir klavye,” dedi.

Kompakt ve hafif Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, ofiste, konutta, kafede yahut akla gelebilecek rastgele bir yerde kullanıcıların dilediği üzere çalışabilmesini sağlayıp verimliliği artırırken, renk seçenekleri ve dizaynıyla da çalışma hayatına keyif katıyor. Easy-Switch® teknolojisine sahip klavye, bir tuşa dokunarak üç aygıt ortasında basitçe geçiş yapmayı sağlıyor. Böylelikle bilgisayarda yazmaya başlanan bir kısa mesajı, aygıtlar ortası geçiş özelliği sayesinde akıllı telefonda yazmaya devam etme imkânı veriyor. Her aygıtla uyumlu klavye, Windows, Mac, Chrome, Android ve iOS üzere tüm aygıtlara bluetooth üzerinden bağlanıyor. İki adet pille 24 aya kadar pil ömrü sağlayan klavye, rahat ve sessiz bir halde yazmayı sağlarken, tuşları otomatik olarak eşliyor, sık kullanılan kısayolları hatırlatıyor ve tercih edilen platformlarda tanıdık bir tertip sunuyor.

Masa tarzını K380 klavyeye uyumlu bir Mouse ile tamamlamak isteyen kullanıcılara ise, Logitech’in namı-değer ”pebble” (çakıl taşı) mouse’u Pebble M350 Kablosuz Mouse eşlik ediyor. Minimalist ve çağdaş dizayna sahip bu ikilinin siyah, kirli beyaz ve gül tonlarında üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 299 TL

Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse: 199 TL

18 Mart 2021
70 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?