Microsoft Flight Simulator’ın Yeni Uçağı Hem Karmaşık, Hem Büyüleyici

Microsoft Flight Simulator’ın Yeni Uçağı Hem Karmaşık, Hem Büyüleyici

Microsoft Flight Simulator geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünden beri, oyunun geliştiricisi Asobo Studio, hem yeni içeriğin tanıtılmasını hem de ortaya çıkan teknik meselelerin giderilmesini amaçlayan bir dizi güncelleme yayınladı. Şimdiyse, yayınlanan son güncelleme ile oyuna yeni bir uçak ekleniyor.

  • Microsoft Flight Simulator İncelemesi

Microsoft ve Asobo Studio’nun yayınladığı yeni bir güncelleme, Dünya’nın en tanınan uçuş simülasyonu uygulamasına Aerosoft ile işbirliği içinde epeyce karmaşık yeni bir uçak getiriyor. Aerosoft CRJ uçağı, CRJ 550 ve CRJ 700 olmak üzere iki model olarak geliyor. 50-100 yolcu kapasitesine sahip jetler, üç kabinli bir nizama sahip. Rotaları temel olarak üç saatten kısa uçuşlardan oluştuğu için düşük işletme maliyeti, verimlilik ve güvenilirlik üzere üstün özelliklere sahipler.

  • Flight Simulator Hakikaten “Uçuyor”

Ayrıntı Düzeyi Dikkat Cazip

Ayrıyeten, uçakla birlikte gelen yüksek ayrıntı düzeyi de dikkat çekiyor. Örneğin kokpit, Uçuş İdare Sistemi (FMS) üzere gerçek hayatta kullanılan neredeyse tüm sistemleri içeriyor. Bunlara electronic Flight Bag ve Head-up Guidance System (HGS) de dahil. Microsoft, karmaşık bir uçağın bu kadar ayrıntılı bir detay seviyesinde geliştirilmesinin, Microsoft Flight Simulator SDK’nın yeteneklerinin olağanüstü bir tasviri olduğuna inanıyor.

Aerosoft CRJ uçağının tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

01 Nisan 2021
31 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?