Monster Notebook Mağazaları Açıldı!

Monster Notebook Mağazaları Açıldı!

Monster Notebook’un Türkiye’deki tüm mağaza ve teknik servisleri 8 Mart saat 09.00 (bugün) prestijiyle, denetimli toplumsal hayat kuralları çerçevesinde kapılarını ziyaretçilere açıldı. 

09.00 – 19.00 saatleri ortasında HES kodu ile ziyaretçi kabul edecek mağaza ve teknik servislerde maske kullanımı, toplumsal aralık ve hijyen eksenindeki denetimli toplumsal hayat kuralları geçerli olacak.

Monster Notebook Dijital Mağazası ise haftanın yedi günü 09.00 – 20.00 saatleri ortasında hizmet vermeye devam edecek. monsternotebook.com.tr adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar, rastgele bir randevu sistemine doğal olmadan, diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir imajlı görüntü ilişkisi yapabiliyor. 

Monster Notebook Dijital Mağazası tıpkı vakitte, oyun ve teknoloji tutkunlarına yönelik etkinliklere mesken sahipliği yapıyor. Oyun, teknoloji ve öteki alanlardaki fenomen isimlerinin Monster Notebook kullanıcıları ile bir ortaya geldiği etkinlikler her hafta cuma günleri düzenleniyor. 

Monster Notebook’un tüm hizmet kanalları ve mağazalarda uygulanan sıhhat tedbirlerine ait ayrıntılı bilgi www.monsternotebook.com.tr web sitesinde yer alıyor.

11 Mart 2021
64 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?