Netflix’ten Bir Büyük Müjde Daha: 40 Yeni Anime İmali Geliyor

Netflix’ten Bir Büyük Müjde Daha: 40 Yeni Anime İmali Geliyor

Netflix, bu yılın sonuna kadar çok daha geniş bir anime koleksiyonuna sahip olacak. Akış hizmeti devinin Tokyo’daki AnimeJapan 2021 Fuarı‘nda yaptığı duyuruya nazaran yıl içerisinde yaklaşık 40 anime dizi ve sinema yayımlanacak ve bu da 2020 yılında yayımlananın iki katı manasına geliyor. Bloomberg’in de belirttiği üzere bu karar, büyük ihtimalle firmanın Kuzey Amerika’da abone sayısının artmasından sonra Asya’daki ve öbür milletlerarası pazarlardaki izleyicileri de kazanma uğraşlarının bir modülü olarak verilmiş durumda.

Aktiflik sırasında Netflix, 13 rabbin 13 insan ile bire-bir uğraşlarla ile insanlığın yazgısına karar verdiği Record of Ragnarok mangasının anime uyarlaması üzerinde çalıştığını da duyurdu. Ayrıyeten bu yıl gösterime girecek anime dizilerinin ortasında bir “ev-erkeği” olan eski bir yakuzanın (Japon mafyası) öyküsünün anlatıldığı The Way of the Househusband (8 Nisan’dan itibaren) da bulunuyor. Listede dikkatleri çeken bir öteki isim ise 2019 Resident Evil remake’indeki Claire ve Leon’un ses sanatkarlarının yer alacağı Resident Evil: Infinite Darkness olarak görülüyor.

Netflix, alternatif feodal Japonya’da siyahi bir samurayın etrafında geçen kıssası ile Yasuke için yeni bir poster de sergiledi. Eden ise binlerce yıl gelecekte, kapalı bir halde yeni uyanmış bir insan çocuğuna bakan iki robotu husus alıyor. Bu anime, Fullmetal Alchemist: Brotherhood’ın direktörü Irie Yasuhiro tarafından yönetiliyor.

Her ne kadar Funimation’ın Crunchyroll satın alımı gerçekleşirse Sony’nin sahip olduğu kadar geniş bir anime kütüphanesine sahip olması pek mümkün gözükmese de, Netflix’in geniş çeşitliliğe sahip koleksiyonu Dünya genelinde anime hayranlarını hizmete çekmeye yardımcı olabilir.

13 Nisan 2021
44 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?