Netflix’ten Sürpriz Haber: Mindhunter 3. Dönem ile Geri Dönüyor

Netflix’ten Sürpriz Haber: Mindhunter 3. Dönem ile Geri Dönüyor

Netflix, geçen yıl sevilen üretimi Mindhunter‘ın süresiz olarak durdurulduğunu açıklamış ve dizinin hayranlarını büyük bir bilinmezin içerisinde bırakmıştı. Pek çok hayran, bu haberin akabinde Mindhunter’ın üçüncü dönemini göremeyeceğini düşünmüştü. Lakin düzgün haber Small Screen’den geldi: Seri katil temalı dizi, üçüncü dönemi ile geri dönebilir. Netflix’e yakın kaynaklara dayandırılan haberde, Netflix ile dizinin direktörü, baş imalcisi ve yardımcı dizi sorumlusu David Fincher ortasındaki görüşmelerin tekrar başladığı söyleniyor.

Fincher, geçtiğimiz yılın sonlarında Netflix ile dört yıllık özel bir muahede imzaladı ve bu mutabakatın birinci meyvesi, Oscar’a aday gösterilen sinema Mank oldu. Mank’ın başarısı göz önüne alındığında, Fincher’ın Netflix ile olan ilgisinin şu anda tüm vakitlerin en yüksek düzeyinde olması olası. Bu da Mindhunter’ın üçüncü dönem ile geri dönmesi için düzgün bir fırsat olabilir.

  • 2021 Oscar Mükafatlarını Kazananlar Belirli Oldu…

Mindhunter’ın durdurulma kararının altında, hiç kuşkusuz devasa bütçesi yatıyordu. Fincher da, dizi hakkında konuşurken “kıymetli bir gösteriydi” cümlesini kurmuştu.

10 Mayıs 2021
22 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?