Netflix’ten Yeni Bir Bomba: Sony Sinemaları, Özel Olarak Netflix’e Geliyor

Netflix’ten Yeni Bir Bomba: Sony Sinemaları, Özel Olarak Netflix’e Geliyor

Netflix ve Sony, 2022 yılından itibaren Sony’nin filmlerini akış hizmetinde özel olarak yayınlanmasını sağlayacak bir muahede imzaladı. Ancak bu mutabakat yalnızca ABD için geçerli olacak. Bahsi geçen sinemaların içerisinde heyecanla beklenen, Tom Holland’ın başrolde olduğu Uncharted sineması de bulunuyor.

Ayrıyeten Netflix, Sony ile kimi “direkt olarak akış hizmetine sunulacak” projeler için de anlaştı ve bunlar, stüdyonun var olan sinema sinemaları programının üzerine eklenecek. Temel olarak bunlar Netflix yepyenileri olacak ve Dünya genelinde üyeler için sunulacak.

Sony’nin 2022 sinema sinemalarının ortasında olup Netflix ABD’de yayınlanacak başka sinemaların ortasında Bullet Train, Morbius ve Where the Crawdads Sing de bulunuyor. Ayrıyeten bu mutabakat, Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam sineması ve gelecekteki Venom sinemaları üzere Sony Pictures Entertainment’ın Marvel karakterlerini içeren sinemalarını de içeriyor.

Bu haber, temel olarak ABD’de yaşayıp Uncharted üzere sinemaları rahat bir formda meskeninde izlemek isteyenler için yeni bir yol olduğunu bildirmiş oluyor. Geri kalan herkes için ise daha fazla Netflix orjinal sinemasının çekileceği manasına geliyor.

26 Nisan 2021
44 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?