Piyasadaki Samsung Galaxy S20 FE’lere Yeni Bir Model Daha Ekleniyor

Piyasadaki Samsung Galaxy S20 FE’lere Yeni Bir Model Daha Ekleniyor

Samsung, görünüşe nazaran öteki bir Galaxy S20 FE varyantı geliştiriyor. Geçtiğimiz hafta SM-G780G model numarasını taşıyan yeni Galaxy telefonunun onaylandığı Wi-Fi Alliance tarafından duyurulmuştu. Bu, SM-G780G model numarasını taşıyan aygıtın birinci defa onaylandığı manasına gelirken, daha farklı olanı bu aygıtın Android 11’i çalıştıracak olmasıydı.

Galaxy S20 FE ve Galaxy S20 FE 5G, sırasıyla SM-G780F ve SM-G781B model numaralarıyla tanımlanıyor. Bu nedenle ortaya çıkan SM-G780G model numarası da, Galaxy S20 FE modelinin farklı bir varyantına daha işaret ediyor. Buna dayanarak yeni Galaxy S20 FE’nin kutusundan çıkar çıkmaz Android 11 ile açılacağını da söylemek sıkıntı değil.

Pekala, halihazırda Galaxy S20 FE sahipleri Android 11 güncellemesini almayacaklar mı? Elbette alacaklar, lakin bu güncellemede sıraya girecekler. Buna rağmen yeni Galaxy S20 FE modelini satın alacaklar ise, Android 11’e direkt erişebilecekler üzere görünüyor.

Bu ortada yeni Galaxy S20 FE de içinde farklı varyantlarla gelecek. Telefonun SM-G780G / DS ve SM-G780G / DSM biçiminde tek ve çift SIM kart özellikleri için başka modelleri olacak.

15 Mart 2021
35 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?