PlayStation 4 ve Xbox One Sahiplerine Battlefield 6 Şoku

PlayStation 4 ve Xbox One Sahiplerine Battlefield 6 Şoku

Yeni bir iddiaya göre Battlefield 6, PS4 ve Xbox One’ı atlayıp sadece PS5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak. Söylentinin kaynağı, Battlefield hakkında yayınladığı sızıntılarla ünlenen Tom Henderson. Henderson kaynaklarının Battlefield 6 hakkında PS4 ve Xbox One platformları için “kesin ve net” bir bilgi vermediklerini söylüyor. Bu da ona nazaran, oyunun bu platformlar için yayınlanmayacağı manasına geliyor.

Henderson, attığı tweet’te ayrıyeten, Battlefield 6’nın birinci gün Xbox Game Pass’e geleceği tarafındaki söylentilerin yanlışsız olduğunu ve bu hareketin “oyuncu sayısını artırmak için” yapılacağını belirtti.   

Battlefield 6 hakkında ne biliyoruz?

Battlefield 6’nın PS5, Xbox Series X/S ve PC için Noel 2021 periyodunda, yani Ekim ve Aralık ortasında yayınlayacağı doğrulandı ve EA, oyunun “gerçek bir yeni jenerasyon vizyona” sahip olacağını açıkladı. Bu yeni kuşak vurgusu, oyunun görece olarak eski platformlara gelmeyeceği söylentisini destekliyor üzere görünebilir. EA Battlefield 6 hakkında 2021 ilkbahar aylarında daha fazla bilgi yayınlayacağını belirtmişti. Tahminen önümüzdeki aylarda PS4 ve Xbox One sürümü olup olmayacağı konusunda da bir açıklama yapabilir.

02 Mayıs 2021
41 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?