PlayStation Tarihinde Bir Birinci: Su Soğutmalı PlayStation 5 Gerçek Oldu

PlayStation Tarihinde Bir Birinci: Su Soğutmalı PlayStation 5 Gerçek Oldu

Sony’nin yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5, tanıtıldığı günden bu yana ilgiyi üzerinde tutmayı sürdürüyor. Yeni jenerasyon oyun konsoluna çıkan özel oyunlarla birlikte yelpazesini genişletmeye başlarken, tıpkı vakitte “craft” görüntülerine da husus olmaya devam ediyor.

Bugüne kadar pek çok YouTuber tarafından PlayStation 5’in özel sürümleri hazırlandı. Hatta bir kezinde dünyanın en büyük PlayStation 5’i de inşa edilmişti hatırlarsanız. Bu sefer ise PlayStation 5’in soğutma sistemini değiştirmişler ve ortaya dünyanın birinci su soğutma sistemi ile çalışan PlayStation 5 oyun konsolunu çıkartmışlar.

YouTube’da Modding Cafe isminde bir kanal yepyeni PlayStation 5’i kesimlerine ayırarak, geliştirdikleri özel dizaynlı su soğutma modülünü PS5’e entegre etmiş. Böylelikle yenilikçi bir sisteme de imza atan ikili, görüntünün sonunda test yapmayı da ihmal etmemiş.

Çabucak üstteki görüntüde PlayStation 5’in hava soğutma sisteminin yerini adım adım su soğutmalı sisteme nasıl bıraktığını izleyebilirsiniz. Elbette bu görüntüden feyzalarak birebir fonksiyonu tekrarlamak isteyenler de olabilir. Bu durumda PlayStation 5’in garantisinin geçersiz kalacağı konusunda ikazımızı yapalım.

17 Mart 2021
62 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?