PUBG 2 Ne Vakit Yayınlanacak; Nasıl Olacak? İşte Yeni Sızıntılar…

PUBG 2 Ne Vakit Yayınlanacak; Nasıl Olacak? İşte Yeni Sızıntılar…

PUBG 2‘nin, Krafton’daki geliştiriciler tarafından hazırlandığına dair sızıntılar aslında gelmekteydi ve artık de yeni sızıntılar, oyunun tabiatına yönelik birtakım bilgiler sunuyor.

Daha evvelki sızıntılar PUBG 2’nin bir battle royale oyunu olmayabileceğini ve PUBG öyküsünü içeren bir kıssa (campaign) modu olabileceğini önermekteydi. Lakin PlayerIGN tarafından gönderilen yeni bir tweet ve görüntüye nazaran bu beklenti gerçek değil.

PUBG 2 Nasıl Olacak?

PlayerIGN sızıntılarına nazaran yolda olan PUBG 2, bir battle royale oyunu olacak ve şu anda var olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun tam bir varisi olacak. Ayrıyeten bu sızıntı, oyunun gelecekte geçmeyeceğini ve gerçekliği temel alacağını öneriyor. Son olarak da bu sızıntının kendisinden gelen son sızıntı olacağı ve uzun bir mühlet boyunca öbür bir sızıntı olmayacağını belirtiyor.

PUBG 2 Ne Vakit Gelecek?

PlayerIGN, daha evvel yaptığı bir açıklama ile PUBG New State‘in beklediğimiz PUBG 2 oyunu olmadığını belirtmiş ve PUBG 2’nin 2022 yılında sunulmasını beklediğini söylemişti.

PUBG New State şu anda taşınabilir platform üzerinde sonlu bir yayım olarak gözüküyor lakin gelecekte PC’ler ve konsollar için bir türevinin sunulması mümkün olabilir. Doğal ki şu anda bu mevzuda rastgele bir açıklama yapılmış değil. PUBG New State, gelecekte geçen bir oyun olduğundan ötürü PUBG 2’nin de gelecekte geçebileceğine dair kuşkular ortaya çıkmıştı.

PUBG New State Nedir?

PUBG New State, 2051 yılında Troi ismi verilen bir kentte geçiyor. Ön tanıtım görüntüsünün gösterdiğine nazaran oyun, kent içinde mahallelerde otomatik araçların dolaştığı ve gökyüzünde droneların uçtuğu bir ortama sahip ve bu ortam, alıştığımız PUBG’den epeyce farklı gözüküyor.

08 Mayıs 2021
26 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?