PUBG Hayatta Kalma Turnuvası Başladı!

PUBG Hayatta Kalma Turnuvası Başladı!

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) üzere cümbüş mülklerinden sorumlu KRAFTON, Inc., global LAN/çevrimiçi karma olarak gerçekleşen espor şenliği PUBG KÜRESEL INVITATIONAL.S (PGI.S)’in bir kesimi ve sıradaki tek seferlik özel turnuvası olan Hayatta Kalma Turnuvası ile ilgili ayrıntıları paylaştı.

PGI.S Hayatta Kalma Turnuvası 5-7 Mart tarihleri ortasında üç gün sürecek. PGI.S’teki üçüncü hafta performanslarına nazaran dörtlü sekiz küme halinde toplam 32 ekip yer alacak. Küme maçlarından en yüksek puanı alan sekiz grup, son dörtte yer almak için uğraş edecekleri final kademelerine yükselecek. Özel bir turnuva olduğundan kurallar, aksiyonu en üst seviyeye çıkarmak için ayarlandı; daha kısa Mavi Alan, daha kısa bir cinste daha fazla aksiyonun toplanmasına imkan tanıyan daha süratli tempolu maçlar oluşturdu. PUBG esports hayranları, tüm aksiyonu aşağıdaki kanallarda ve çeşitli lisanlarda canlı olarak takip edebilecekler:

  • Türkçe – https://www.twitch.tv/pubgtvturkiye
  • İngilizce – https://www.twitch.tv/pubg
  • İngilizce – https://www.youtube.com/pubgesports

Hayatta Kalma Turnuvası’nın toplam ödül havuzu 60.000 Amerikan doları fiyatındadır ve bunun 30.000 Amerikan doları kazanan kadroya verilir – bunlar, başka bir aktiflik olduğu için genel PGI.S sıralamasına katkıda bulunmaz. KRAFTON, Inc. bir sefer daha oyun severlerin Hayatta Kalma Turnuvası dahil PGI.S maçlarının galiplerini oyun içi mükafatlar kazanmak için kestirim ettikleri bir aktiflik olan Pick’Em Challenge’ı düzenleyecek. Oyun severler, oyun içi espor sekmesini ziyaret ederek fiyatsız oylama kuponları kazanabilirler ve PGI.S öğeleri satın alabilirler. Oyun içi espor sekmesi 14 Nisan’a kadar açık olacak ve PGI.S eser satışlarının %30’u genel PGI.S ödül havuzuna eklenecek. Yeni PGI.S Pick’Em Challenge eşyaları şunları içerir:

  • PGI.S VOTER’S PARAŞÜT PAKETİ + (2 oylama kuponu)

  • PGI.S VOTER’S SLR PAKETİ + (2 oylama kuponu)

  • PGI.S VOTER’S MOSIN NAGANT PAKETİ + (2 oylama kuponu)

  • PGI.S VOTER’S SCAR-L PAKETİ + (2 oylama kuponu)

  • PGI.S VOTER’S MINI14 PAKETİ + (2 oylama kuponu)

  • PGI.S HYDRODIP SİLAH PAKETİ  + (11 oylama kuponu)

Sekiz farklı bölgeden 32 kadro, 28 Mart’a kadar PGI.S’de müsabakaya devam edecek ve burada 3,5 milyon dolarlık ödül havuzundan hisse almak için savaşacaklar – ödemeler her hafta artmaya devam edecek.

06 Mart 2021
64 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?