Razer Devcon 2021 Başlıyor! İşte Tarih!

Razer Devcon 2021 Başlıyor! İşte Tarih!

Razer, Razer DevCon’un açılışının 7 Mayıs 2021‘de TSİ 21:00’da resmi Razer Twitch kanalından yapılacağını duyurdu. Razer DevCon 2021, yenilikçiliği teşvik etmek ve oyunculara daha sürükleyici bir deneyim sağlamak için Razer’ın dünya standartlarındaki donanım, yazılım ve hizmet ekosistemini oyun geliştirme basamağının her seviyesine nasıl entegre edeceklerine dair iç görüler sunarak, tüm platformlar için oyun geliştiren her boyuttaki geliştiriciye güç vermeyi amaçlamaktadır.

Activision Blizzard, Vibe Avenue Studios’un Ses Dizayncısı Renaud Ostrowski,  iLLOGIKA’nın Oyun İmalcisi Frank Rosay gibi önde gelen sanayi ortaklarının da takviyesiyle birlikte gerçekleştirilecek olan Razer DevCon, çeşitli Razer gruplarından sanayi veteranları tarafından yönetilecek etkileyici fikrilerle dolu dört saatlik bir dizi teknoloji panelinden oluşacak.

Geliştiricilerin; eşsiz bir oyun tecrübesi oluşturmak ismine Razer Chroma, Razer Gold ve THX Spatial üzere Razer teknolojilerini kullanma konusunda takviye ve öngörü almalarına yardımcı olacak Razer’ın dahili geliştirici ve mühendis grubuna erişim elde etmek için evvelce kaydolmaları önerilir. Oyun topluluğunun mevzuyla ilgilenen üyeleri de süratle değişen oyun sanayisinin geleceği hakkında eşsiz bir fikir edinmeye davetlidir.

Panelde şu hususlara değinilecek:

Razer Chroma – geliştiriciler; oyunlar için aydınlatma efektleri tasarlamaktan bu efektleri web sitelerine, yayınlara ve bulut platformlarına entegre etmeye kadar Razer’ın açık SDK’sı ile sürükleyici bir oyun içi ışıklandırma tecrübesi oluşturmayı öğrenecek.Razer Gold – geliştiriciler, Razer Gold ödeme ağ geçidini kullanarak oyunlarından ve uygulamalarından nasıl para kazanabileceklerini öğrenmenin yanı sıra, Razer Silver aracılığıyla kullanıcıları nasıl oyunlarına çekip, ödüllendirebileceklerini öğrenecekler.THX Spatial Audio – geliştiriciler, oyunlarında büsbütün sürükleyici ve gerçeğe yakın ses replikasyonunu sağlamak için ipuçları ve püf noktaları ile THX Uzamsal sesi uygulamayı öğrenecekler.

Kayıtlar tüm PC, konsol ve taşınabilir oyun eko-sistem geliştiricilerine açıktır. Öte yandan firma; ana akım tüketici alanına yanlışsız genişlerken, Razer’ın eşsiz tekliflerinin dünya çapında milyonlarca hayran için yarattığı heyecan hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen oyun dünyası dışındaki geliştiriciler ve meraklıları da katılmaya davet ediliyor.

Razer takımına erişim sağlamanın yanı sıra, konferansa katılan birinci 1000 kayıtlı ve doğrulanmış geliştirici, sadece Razer DevCon 2021’de mevcut olacak özel bir özel iştirakçi paketi de alacak. Aktiflikte dağıtılacak ek mükafatlar ve ikramlar daha sonraki bir tarihte duyurulacaktır.

Razer vakit içinde; dünyanın en geniş ve eksiksiz donanım, yazılım ve hizmet ekosistemlerinden birini kurmuştur. Razer DevCon 2021, oyuncuları on yılı aşkın müddettir heyecanlandıran bu eşsiz ekosistemi geliştiriciler için her zamankinden daha erişilebilir hale getirmeyi, oyun teknolojisindeki en son gelişmeleri sergilemeyi ve oyun dünyasının geleceğini yenilik ve ilham verecek fikirler ve kavramlarla değiştirmek için işbirliği yapmayı hedefliyor.

AKTİFLİK AYRINTILARI

Razer geliştiricilerine ve mühendislerine özel erişim için kaydolmak isteyen geliştiriciler, www.razer.com/devcon2021 adresinde daha fazla bilgi bulabilir.

Razer DevCon 2021’i twitch.tv/razer sayfasından ve öbür resmi Razer toplumsal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.

08 Mart 2021
53 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?