Resident Evil Village Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Resident Evil Village Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Capcom’un tipi belirleyen hayatta kalma endişe oyunu Resident Evil, 25. yıldönümüyle bugün muazzam bir dönüm noktasına ulaştı. Yıllar içinde, tanınan seri 107 milyondan fazla ünite sattı, görüntü oyunlarının en ikonik karakterlerini ve oyun sistemlerini tanıttı ve oyunların ötesine geçerek cümbüşün bir mihenk taşı haline geldi. Oyun serisinin bir sonraki merakla beklenen versiyonu, 7 Mayıs 2021’de PlayStation® 5, PlayStation® 4, Xbox Series X ” S, Xbox One, Steam ve Stadia’da dünya çapında yayınlanacak olan Resident Evil ™ Village ile yakında geliyor. Lansman öncesinde Capcom, yeni bir Resident Evil Showcase dijital aktifliğinin Nisan ayında geleceğini doğruladı ve yakında çıkacak olan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse için açık beta testinin detaylarını duyurdu.

Yeni oyun detayları, Nisan ayında yeni bir Resident Evil Showcase dijital etkinliğinde açıklanacak ve 7 Mayıs’ta Resident Evil Village piyasaya sürüldüğünde hayranlara kendilerini nelerin beklediğine dair bir bakış sunacak. Ocak’taki Resident Evil Showcase, değerli yeni oyun özellikleri , Resident Evil Village için karakterler ve başka oyunların güncellemeleri hakkında bilgi verdi ve Nisan aktifliği, paylaşılacak yeni oyun içeriği ile 25. yıl dönümü haberleriyle devam edecek. Dijital aktifliğin vakti ve nasıl katılabileceğiniz dahil olmak üzere yakında daha fazla bilgi için Twitter’daki resmi @RE_Games kanalını takip edin.

Hayranların en sevdiği kahramanlar ve biyolojik silahlardan oluşan all-star takımı, yaklaşan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse deneyiminde Resident Evil’in 25. yılını kutlamak için bir ortaya geliyor. Resident Evil Re: Verse’de oyuncular insan karakterler olarak başlar, birbirlerini avlar ve haritaya dağılmış virüs şişelerini toplar. Dışarı çıkarıldıklarında, intikam almak için biyolojik silah olarak dirilirler. Ne kadar çok şişe toplarlarsa, biyo-silah dönüşümleri o kadar güçlü olacaktır – şişe toplama ve tam kapsamlı bir akın stratejisi ortasında karar vermek oyuncuya kalacaktır. Bugün Capcom, PlayStation® 4, Xbox One ve Steam oyuncularının Resident Evil Re: Verse açık beta testine 7 – 11 Nisan ortasında katılabileceklerini duyurdu. Evvelki kapalı beta testine katılan ve oyunu hala donanımlarında yüklü olan oyuncular, açık beta yayınlandıktan sonra bir oyun güncellemesi aracılığıyla oynayabilirler. Yeni oyuncular, 5 Nisan’dan itibaren açık beta içeriğini evvelce yükleyebilecek. Tüm açık beta iştirakçilerinin oynamak için kayıtlı bir Capcom ID’ye gereksinimi olacak.

Resident Evil Village için ön siparişler, tüm platformlar için dijital Standart ve Deluxe Sürüm seçeneklerinin yanı sıra konsol oyuncuları için fizikî Standart ve Koleksiyoncu Sürümü ile birlikte artık mevcut. Dijital Deluxe Sürüm, temel oyunu ve bir Samurai Edge silahı, Resident Evil 7 biohazard’dan esinlenen manzara ekranı filtresi, teyp kaydedici kaydetme noktası seçeneği üzere ek oyun içi içerikten oluşan dijital bir ” Trauma Pack” içerir. Fizikî Collector’s Edition, Deluxe Sürüm içeriğinin yanı sıra, franchise emektarı Chris Redfield’ın çarpıcı bir heykelini, bir SteelBook çantası, sanat kitabı, köyün kumaş bir haritası ve key arka gösteren bir A4 baskısı içerir. Resident Evil Village, PlayStation 4’ten dijital PlayStation 5 sürümüne yükseltme yapmaya uygun olacak ve Xbox Series X ” S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery’yi destekleyecektir.

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition, Stadia’da farklı bir satın alma seçeneği olarak satışa sunulacak ve 1 Nisan 2021’den itibaren Stadia Pro ile fiyatsız olacak. Oyuncular ayrıyeten Resident Evil’in varlıklı kitaplığını 25. yıldönümünü kutlarken birden çok platformda çeşitli indirim promosyonlarıyla inceleyebilirler.

07 Nisan 2021
60 kez görüntülendi
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?