Ruijie’den Yeni Kuşak Wi-Fi Access Point RG-AP820-L (V2)

Ruijie’den Yeni Kuşak Wi-Fi Access Point RG-AP820-L (V2)

Vitel, WiFi 6 teknolojisi takviyeli Ruijie access pointleri ile turizm bölümünde çıtayı yükseltmeye kararlı. Katma bedelli distribütör firma tarafından pazara sunulan Ruijie’nin kablosuz erişim noktası ( acces point) RG-AP820-L (V2), otellerde yüksek kapasiteli, süratli ve kesintisiz internet erişimi vaat ediyor.

Oteller dışında, okul yerleşkeleri ve AVM’ler üzere yüksek yoğunluklu hayat alanları için de en yeterli alternatif seçenek olan yeni jenerasyon acces point, internet erişim kalitesini en üst segmente taşıyor.

Orta ve küçük ölçekli işletmeler,  öğrenci yurtları yahut hastaneler üzere kalabalık ortamlar için de ülkü olan aygıt,  eşsiz bir ağ tecrübesi vaat ediyor. İdare kolaylığı özelliği ile öne çıkan access pointler, bilgi süreç çalışanının iş gücünü hafifleterek vakitten da tasarruf imkânı sunuyor. Vitel,  yeni kuşak access pointler ile pandemi sürecinde turizm beldelerine akın eden tatilcilerin kesintisiz ve süratli internet erişimi taleplerine karşılık veriyor.     

WiFi 6 teknolojisinin sunduğu tüm avantajları bünyesinde barındıran RG-AP820-L (V2), donma ve kopma sorunu yaşamadan yüksek kalitede 4K görüntü izleme tecrübesi sunuyor.  

Vitel Eser Müdürü Aytan Kızıltan, bilhassa pandemi nedeniyle mesken ofislere dönüşen tatil köylerinde müşteri memnuniyetinin yüksek kapasiteli internet erişimi hizmeti ile uç noktaya çıktığını belirtiyor.

OFDMA teknolojisi ile herkese istediği kadar bant

Aytan Kızıltan’ın verdiği bilgiye nazaran; RG-AP820-L (V2), WiFi 6 yonga seti ile sağladığı OFDMA, BSS coloring ve daha birçok yeni teknolojiler sayesinde kapasite sorunu yaşamadan; tıpkı anda 1024 taşınabilir aygıta kadar WiFi hizmeti sunabiliyor.

WiFi 6 çok şeritli bir otoban üzere

“WiFi bir half duplex ortamdır. Yani tıpkı anda yalnızca bir kişi servis alabilir, başkaları sırasını bekler. WiFi 6’yı ise çok şeritli bir otoban üzere de düşünebilirsiniz. WiFi 6, OFDMA teknolojisi ile tıpkı anda birden fazla kullanıcının verisini taşıyabilmeyi mümkün kılıyor. Bu manada RG-AP820-L (V2),  sadece süratli bağlanmayı değil, konukların ağır olduğu ortamlarda her konuğa kablosuz ortamı daha adil kullanmayı vaat ediyor ve gerçek manada verimlilik sağlıyor. ” diyen Kızıltan,  yeni jenerasyon access pointin öne çıkan başka özeliklerini şöyle anlatıyor:

“Bağımsız test kurumu Tolly’nin raporuna nazaran, Ruijie RG-AP820-L (V2),  rakip eserleri kıyaslandığında WiFi 5 teknolojine sahip en yakın rakibine nazaran %65 daha fazla performans sunuyor.

Konuklarınız kesintisiz ilişki ile daha memnun ve şad

Otel üzere hareketli ortamlardaki Fast Roaming muhtaçlıklarını, hem Layer2 hem de Layer3 roaming ile sağlamak çok kolay. Böylelikle hareketli konuklar görüntü konferanslarına kesintisiz devam edebiliyorlar. Wi-Fi Alliance onayı ile uyumsuzluk sorunu yaşamayan AP820-L (V2); dual-band ve dual-radio (2.4GHz + 5GHz yahut 5GHz+5GHz) dayanağı ile aslında iki Access Point üzere çalışıyor. Tek kutuda iki Access Point fonksiyonuna sahip aygıt,  eski teknolojili 2.4G aygıtların bile irtibat kurmasına olanak sağlıyor.

Yönetmek çok kolay ve esnek 

RG-AP820-L (V2) erişim aygıtı,  istenirse merkezi bir WLAN Controller ünitesi üzerinden, ya da fiyatsız bulut servisi (cloud.ruijienetworks.com) yahut bağımsız olarak cisco-like CLI üzerinden çarçabuk yönetebiliyor.

Private Preshared Key (PSK), 802.1x, Captive Portal üzere gelişmiş güvenlik özellikleri ile RG-AP820-L (V2), hem küçük işletmelere hem de büyük otel yahut kurumlara seçenek olabilecek piyasadaki en ender eserlerden biridir.”

29 Mart 2021
54 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?