Samsung Galaxy A72 görüntü inceleme

Samsung Galaxy A72 görüntü inceleme

Galaxy A71, piyasadaki en iyi Android telefonlardan biriydi. Samsung, orta sınıf telefon kategorisinde kendine has bir nesil sunmayı başarmış ve hem Galaxy A71 hem Galaxy A51 modelleriyle premium orta sınıf kategorinin en âlâ telefonlarına imza atmıştı.

Her 2 telefon da dünyada olduğu üzere ülkemizde de çok sayıda insanın beğenisini kazandı ve bizim de orta sınıfta âlâ bir telefon satın almak isteyenlere birçok defa teklifimiz oldu. Hal bu türlü olunca pek çok kişi de halef modelleri Galaxy A72 ve Galaxy A52‘yi beklemeye başladı. Açıkçası biz de bu 2 telefon için çokça heyecanlıydık.

Yeni modellerin daha düzgünü olması gerekiyordu pek olağan, elbette o denli de. Lakin işler bu kere biraz farklı. Bu incelememizde Galaxy A72 hakkında tüm bilinmesi gerekenleri anlatacağız.

Galaxy A52 incelemesi de telefon elimize ulaştığında farklı olarak gelir, lakin bilmeniz gereken A72 ve A52 ortasında büyük farklar olmadığı. 2 model ortasında çok az fark var ve fiyatından ötürü muhtemelen Galaxy A52 daha fazla tercih edilecektir diye de şimdiden söyleyebiliriz. O halde Galaxy A72‘yi incelemeye başlayalım.

12 Mayıs 2021
15 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?