Samsung Galaxy S21 FE İçin Sürpriz Sav: Beklenenden Erken Gelebilir!

Samsung Galaxy S21 FE İçin Sürpriz Sav: Beklenenden Erken Gelebilir!

Samsung’un Galaxy A52, Galaxy A52 5G ve A72”yi tanıtmasının çabucak akabinde, sıradaki aygıtları için yol haritası da ortaya çıktı. Evan Blass tarafından sızdırılan bir “mini yol haritası” Galaxy S21 FE‘nin de Ağustos ayında, misal bir aktiflikte tanıtılacağını söylüyor.

  • Samsung Galaxy A52 İnceleme
  • Samsung Galaxy A72 İnceleme

Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition), büyük ihtimalle Galaxy S21 serisinin “biraz kırpılmış” hali olarak karşımıza çıkacak.Samsung, birebir şeyi geçtiğimiz yıl Galaxy S20 FE ile yaptığından bu büyük bir sürpriz olmayacak. Sürpriz olansa, yol haritasının Ağustos ayını işaret ediyor olması. Samsung Galaxy S20 FE, geçtiğimiz yılın sonlarında, Ekim ayında tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü.

  • Samsung Galaxy S20 FE İnceleme

S21 FE’nin yayım devrinin birkaç ay değişmesinin sebebi, Galaxy Note 21’in iptal edilmiş olması olabilir. Zira Samsung CEO’su, Galaxy Note 21’in iptal edildiğini ve Note serisinin 2022 yılında devam edeceğini daha evvel açıklamıştı. Ekseriyetle Note telefonlarının Ağustos ayında sunulmamasından ötürü da Blass’in yol haritası, Samsung S21 FE’nin 19 Ağustos’ta bu telefonun yerini alacağını öneriyor. Tabi ki şayet bu sızıntı doğruysa…

  • Galaxy Note 21 İptal Edildi, Note Serisi İçin Gözler 2022’ye Çevrildi

Blass’ın küçük yol haritası bu yıl yayımlanacak başka eserler için de potansiyel yayım tarihleri veriyor. Bunların ortasında en dikkat alımlı olanlarından biri ise, muhtemelen Chrome ile çalışan Galaxy Chromebook‘lar ve/veya Windows ile çalışan Galaxy Book dizüstü bilgisayarlara hitap eden 14 Nisan tarihli, PC’lere özel bir Unpacked aktifliğinin öngörülüyor olması.

Ayrıyeten bu yol haritası, daha uygun fiyatlı bir Galaxy Tab S7 Lite yayımının Haziran ayında gerçekleşeceğini ve bunu, Temmuz ayında Samsung Galaxy A22 telefonların – Galaxy A22 ve Galaxy A22 5G – takip edeceğini söylüyor.

Son olarak Blass, yol haritasında yer almayan bir öbür telefon olan Samsung Galaxy A82 5G‘nin de bu yıl çıkacağını argüman ediyor. Bu telefonun, ön ve art çekimler için birebir kamerayı kullanan 2019 Galaxy A80’in bir devam sürümü olduğu söyleniyor.

01 Nisan 2021
48 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?