Samsung Galaxy S21 Serisi Sunar: “Makine Anıları Uzay” Standı

Samsung Galaxy S21 Serisi Sunar: “Makine Anıları Uzay” Standı

Samsung, teknoloji ve sanat ortasında köprü olma vazifesini yeniden değerli bir dijital standa sponsor olarak sürdürüyor. Refik Anadol’un daha evvel sergilenmemiş son devir çalışmalarının yer alacağı “Makine Anıları: Uzay” standı,  19 Mart – 25 Nisan tarihleri ortasında ziyaretçileriyle buluşacak. Refik Anadol’un Samsung Galaxy S21 Serisi’nin de sponsorları ortasında yer aldığı, İstanbul’da bugüne kadar gerçekleşecek en büyük standında, sanatseverler makinelerin anıları üzerine sanal bir seyahate çıkacak. 

Her anın keyfini en üst seviyede yaşatan Samsung Galaxy S21 Serisi

Samsung’un Galaxy S21 Serisi göz alıcı ve ikonik dizaynıyla her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. Profesyonel seviyede kameraya sahip Galaxy S21 Serisi, Samsung’un en son teknoloji güç ve performans özellikleriyle de donatılması sayesinde sinema kalitesinde görüntüler ve efsanevi çözünürlükte fotoğraf kareleri yakalayabiliyor. Geliştirilmiş 8K Görüntüden Fotoğraf özelliğiyle 8K görüntülerden yüksek çözünürlüklü fotoğraf kareleri yakalanmasını sağlayan aygıtlar, yapay zekâ takviyeli kameralarıyla da yaratıcı çekimler yapılmasına imkan sağlıyor. Samsung Galaxy S21 Ultra ile kullanıcılar çok sevdikleri S  Pen tecrübesinden de yararlanabiliyor. Son teknolojiye sahip parlak, akıllı ekranları ve yüksek performanslarıyla Samsung Galaxy S21 Serisi, üretkenlik ve yaratıcılığı bir adım öteye taşıyor.

Stantta datalarla öykü anlatılıyor

“Hatıralar” ve “Düşler” başlıklı iki kısımdan oluşan stantta Refik Anadol, yapay zekâdan yararlanarak bilgileri işleyip büyüleyici görsel gereçlere dönüştürüyor.  Başka işlerinde olduğu üzere bu standında de bilgilerle öykü anlatıyor. Makinelerin anıları üzerinden astronomik araştırmaların insanlık tarihindeki yerini gözler önüne seren ve uzayla ilgili büyük data kümelerine ışık tutan yeni bir kavramsal çerçeve sunuyor. Stantta şimdiye kadar bir sanat yapıtında kullanılan en büyük uzay temalı data kümesinden yararlanılıyor. Bu görsel şölen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin özel takviyesiyle; Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, İBB iştiraklerinden Kültür AŞ ve Samsung Galaxy S21 Serisi ana sponsorluğunda hayata geçiyor. Stant, Pazar hariç her gün 10.00-18.00 saatleri ortasında fiyatsız olarak izlenebilecek. Kovid-19 önlemleri hasebiyle hafta sonu kısıtlamalarında değişiklik olması durumunda stant pazartesi hariç her gün 10.00-18.00 ortasında gezilebilecek.

03 Nisan 2021
55 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?