Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 Tanıtım Tarihi Sızdı

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 Tanıtım Tarihi Sızdı

Samsung’un akıllı saat portföyü için yeni modeller her sene olduğu üzere bu sene de sahne alacak. Bu sene tanıtılması beklenen modeller Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 olurken, yeni modellerde dizaynın yanı sıra yeni özelliklerin de yer alması bekleniyor. Pekala, Samsung yeni akıllı saatlerini ne vakit tanıtacak?

Samsung’un Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 modelleri için epeyce yakın sayılırız. Yeni akıllı saatlerin piyasaya çıkacağı tarihe ait değerli bir bilgi gelirken, sızıntının kaynağı ünlü Ice Universe.

Sızıntılarıyla ünlü Ice Universe’ün Twitter’da yaptığı paylaşıma nazaran, Samsung yeni akıllı saatlerini bu yılın 2’inci çeyreğinde tanıtacak ve ardından satışa çıkartacak. Twitter’dan her 2 saat için de “Q2” paylaşımında bulunan Ice Universe, böylelikle nisan – mayıs – haziran aylarını işaret ediyor.

Samsung, selef model Galaxy Watch 3‘ü geçtiğimiz yıl ağustos ayında tanıtmıştı. Şayet bu sızıntı yanlışsız ise, Güney Koreli şirket yeni saat modelini daha erken piyasaya sürme hazırlığında. Öte yandan bu sızıntı, şirketin Galaxy Watch Active 3 modelini de atlayacağını gösteriyor. Çünkü Samsung, geçtiğimiz yılı tek saat modeliyle geçirmiş, Galaxy Watch Active 2 modelini ise 2019 yılında tanıtmıştı.

22 Mart 2021
62 kez görüntülendi
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?