Samsung, iTest Uygulaması ile iPhone’a Android Getirdi

Samsung, iTest Uygulaması ile iPhone’a Android Getirdi

Samsung, iPhone sahiplerini Galaxy telefonlara çekebilmek için yeni bir yol bulmuş durumda. Üstelik bu yol hakikaten de son derece başarılı görünüyor. Güney Koreli firmanın yayınladığı iTest web uygulaması, iPhone kullananlara bir Galaxy aygıtı kullanmanın nasıl bir his olduğunu öğrenme talihi sunuyor. Üstelik bunu, direkt iPhone üzerinde yapıyor.

iPhone kullanıcıları ilgili web sitesini ziyaret ettiklerinde bir karekod ile karşılaşıyor. Bu karekod iPhone ile okutulduğunda, web uygulamasının ana ekrana eklenmesi sağlanıyor. Uygulama açıldığında ise, iPhone kullanıcıları “telefonları değiştirmeden Samsung’u tatmak üzeresiniz. Her fonksiyonu kopyalayamayız, fakat başka tarafa geçmenin gözünüzü korkutmaması gerektiğini anlayacaksınız” iletisi ile karşılaşıyor.

iTest web uygulaması, bir Galaxy akıllı telefonun One UI arayüzünü iPhone’da denemenizi sağlıyor. Ana ekrana, uygulama başlatıcısına, iletileşme ve arama uygulamalarına ulaşmanız, temayı değiştirmeniz, Galaxy Store’a göz atmanız, kamera uygulamasını kullanmanız  ve daha fazlası da uygulamanın sunduğu imkanlar ortasında. Velhasıl, her ne kadar gerçek bir Android ve OneUI kullanmıyor olsanız da, kullanırsanız nelerle karşılaşacağınızı çok net bir biçimde görebiliyorsunuz.

Uygulama her ne kadar Yeni Zelanda’da yayınlanmış olsa da, dünyanın her yerinden erişilebilir durumda.

23 Nisan 2021
40 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?