Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonlarına Galaxy Note Ayarı

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonlarına Galaxy Note Ayarı

Samsung’un bu yıl içerisinde iki yeni katlanabilir telefonunu daha piyasaya süreceğini zati biliyoruz. Lakin bu telefonların ne vakit tanıtılacağı konusu hala açıklığa kavuşmuş değil. Daha evvelki sızıntılar, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2‘nin 2021 yılının ikinci yarısında tanıtılacağını söylüyordu. Öbür bir deyişle şirketin, yeni katlanabilir telefonları için Ağustos / Eylül devrine bağlı kalacağına inanılıyordu.

Lakin Güney Kore’den gelen yeni bir rapor, durumun bu türlü olmayacağını öne sürüyor. Yeni katlanabilirler beklenenden daha erken gelebilir ve Samsung, tanıtım için Temmuz ayını seçebilir. Yeni savlar, Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonlarını bu yıl Temmuz ayında piyasaya süreceğini argüman ediyor. Ayrıyeten iki model de büyük olasılıkla birlikte tanıtılacak.

Samsung’un “erken tanıtım” kararının ardında, bu yıl yeni bir Galaxy Note serisi model görmeyecek olmamızın da tesiri olabilir. Güney Koreli şirketin, bu yıl öbür bir amiral gemisi model tanıtmayacağı için, yeni katlanabilirleri daha evvel piyasaya sürmek istemesi mantıksız görünmüyor.

Hasılı Samsung’un daha fazla üst seviye aygıta muhtaçlığı olacak ve bu muhtaçlığın katlanabilir telefonlarla karşılanması hedefleniyor.

26 Nisan 2021
42 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?