Tesla Engage Periyodu Başlıyor; Tesla Forumları Terk Ediyor

Tesla Engage Periyodu Başlıyor; Tesla Forumları Terk Ediyor

Tesla, Tesla araba sahibi müşterileri ve Tesla hayranları için Engagement Hub ismini verdiği özel bir web sayfası hazırladı. Böylelikle forum sayfalarından uzaklaşmak isteyen ve hayranları ile müşterilerini özel bir platformda bir ortaya getirmeyi amaçlayan şirket, kullanıcılara bu yeni web sitesi içinde çeşitli kulüplere üye olabilmelerinin önünü açıyor. Lakin web sitesinde değişik bir “detay” dikkati çekiyor.

Web sitesinde Model S, Model 3, Model X, Model Y, Solar Roof ve Solar Paneller sekmeleri ile kategorileri belirleyen şirket, burada çabucak her kategori ve her bölgeye özel bir kulüp de hazırlamış. Böylelikle kullanıcıların bir ortaya gelebilecekleri ve etkileşime geçebilecekleri geniş bir platforma imza atan Tesla, web sitesinde toplumsal sorumluluk projelerini de hayata geçirmiş durumda. Şirketin bu toplumsal sorumluluk projeleri içinde insanları bağışta bulunmaya davet ediyor olması ise kimi çevrelerce “siyasi” bir atılım olarak nitelendiriliyor. Tesla’nın bu bahse ait yaptığı açıklama ise, Tesla topluluğu üyelerinin manalı hareketlerde bulunmasını teşvik etmek, hepsi bu.

Tesla’nın Engage platformunu hayata geçirmesinin akabinde, araba üreticisi resmi forumlarını da sonlandırıyor. Forum sayfaları 15 Mart itibariyle salt okunur duruma geçecek ve yeni başlıklar açılamayacak.

10 Mart 2021
76 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?