Tesla Model Y Alanlar, “İki Sefer Para Ödüyoruz” Diyerek İsyan Etti

Tesla Model Y Alanlar, “İki Sefer Para Ödüyoruz” Diyerek İsyan Etti

Bir araba için aslında 56.000 dolar fazla para ödediğinizi öğrendiğinizde ne yaparsınız? Tesla kullanıcıları bu durumdan mustarip olduklarını ve firmaya şikayetlerini belirttiklerinde rastgele bir cevap gelmediğini, paralarını geri alamadıklarını belirtiyor.

Tesla Motors Club forumuna gönderilen birinci şikayet Christopher Lee isimli bir kullanıcıdan geliyor. Kullanıcı şikayetini bir YouTube görüntüsü (aşağıda) ile lisana getirdi. Tesla Model Y siparişi verdikten sonra Tesla’nın kullanıcıdan iki kez 56.579 dolar çektiği belirtiliyor. Sorunu çözmek için Tesla’ya ulaşmaya çalışmış lakin rastgele bir cevap alamamış. Tıpkı sorun, ekstradan 53.000 dolar alınan Tom Slattery tarafından da rapor edildi. Akabinde bir öbür müşteri, Clark Peterson da 71.000 dolar fazla para çekildiğini belirtti. Şikayeti ilettiklerinde ise sorunun bankadan kaynaklandığı ve sorunu banka ile çözmeleri gerektiği söylenmiş. 

Her ne kadar sorun banka ile temasa geçildikten sonra çözülmüş olsa da, bunun sorumluluğunun müşteriye bırakılması ve en başta bu türlü bir yanılgı yapılması kullanıcılar ortasında Tesla ile ilgili soru işaretlerine neden olmuş durumda.

14 Nisan 2021
112 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?