The Last of Us 3’ü Bekleyenlere Hoş Haber Geldi: Kıssa Tamam!

The Last of Us 3’ü Bekleyenlere Hoş Haber Geldi: Kıssa Tamam!

PlayStation platformunun en sevilen özel oyunlarından The Last of Us serisi, geçtiğimiz yıl serinin 2’inci oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkmıştı. PlayStation 5’te de oynanabilen The Last of Us 2, birinci oyundan sonra kıssası ile oyun severleri yol ayrımına sürüklerken, bu süreçte oyunun üretimci şirketi Naughty Dog ve kıssanın gerisindeki isim Neil Druckmann çokça konuşulmuştu. 

Yılın oyunları ödüllerinde de pek çok kısımda yer alan mükafatları art geriye toplamayı başaran The Last of Us 2’den sonra ise gözler kuşkusuz serinin 3’üncü oyununa çevrilmiş durumda. Yeni oyun ise “hazır” üzere.

Naughty Dog’un üst seviye yöneticilerinden Neil Druckmann, bir yayında yaptığı açıklamada, The Last of Us 3‘ün kıssası üzerinde çalıştıklarını ve The Last of Us 3’ün öyküsünün ön taslağını oluşturduklarını açıkladı. Lakin ortaya çıkan kıssanın son hali mi olacağı, bunun üzerine The Last of Us 3’ün imaline ne vakit başlanacağı şimdilik elbette ki muhakkak değil. Druckmann, The Last of Us 3 için daha yolun başında olduklarını söylüyor. Sonuçta, The Last of Us 2 de birinci oyundan 7 yıl sonra karşımıza çıktı. O manada 3’üncü oyunun heyecanına kapılmak için biraz erken.

16 Mayıs 2021
21 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?