Turkcell’den Işık Suratına Çıkaracak Kampanya

Turkcell’den Işık Suratına Çıkaracak Kampanya

Güçlü fiber altyapısı sayesinde kullanıcılarına ışık suratında internet sunan Turkcell, meskenlerde internete bağlanan aygıt sayısının gitgide artmasıyla birlikte yüksek süratli ve kesintisiz internet ilişkisine olan gereksinimi karşılamak için yesyeni bir kampanyaya imza attı. Turkcell’in 100 Mbps ve 200 Mbps suratlarındaki fiber internet paketleriyle; uzaktan eğitim, görüntü konferans görüşmeleri, sinema izleme, online oyun oynama üzere yüksek süratli ve kesintisiz internet irtibatına gereksinim duyulan aktiviteler tıpkı anda yüksek süratli bir formda yapılabiliyor. Işık suratında internet sunan bu paketler ‘Fiber Sürat Şenliği’ kampanyası kapsamında erişilebilir fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Alper Ergenekon: Müşterilerimizin talep ve gereksinimlerine uygun tahliller üretiyoruz

Türkiye’de konutları fiber internet ile tanıştıran birinci operatör olduklarının altını çizen ve konutta tıpkı anda internet kullanan kişi sayısının artmasıyla birlikte müşterilerinden daha yüksek süratlerde internet için gelen talebin de arttığını belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, “Günümüzde neredeyse her meskende 4-5 aygıt birden birebir anda internet temasına gereksinim duyabiliyor. Kalabalık meskenlerde bu sayı 10’u geçebiliyor. Turkcell olarak müşteri memnuniyeti odaklı stratejimiz gereği, müşterilerimizin muhtaçlıklarını ön görerek ve onlardan gelen talepleri karşılayacak tahliller üretmeyi her vakit birinci önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Sürat kesmeden yaptığımız fiber altyapı yatırımlarımız sayesinde müşterilerimize ışık suratında internet sunarak, onlardan gelen talebe en uygun tahlilleri geliştirmek için çalışıyoruz. Bu manada başlattığımız ‘Fiber Sürat Şenliği’ kampanyası ile 200 Mbps suratında internet ilişkisini konut kullanıcılarımıza sunuyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere uygun formda upload hızlarımızı da iki katına çıkararak 10 Mbps’ye ulaştırdık. Müşterilerimizi dinlemeye ve onlardan gelecek taleplere nazaran uygun tarife ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Turkcell Fiber Sürat Şenliği kapsamında 100 Mbps suratında internet paketi modem fiyatı dahil birinci 12 ay 129,90TL, son 12 ay 139,90TL olmak üzere 24 ay taahhütle, 200 Mbps suratında internet paketi ise ilk 12 ay 149,90TL, son 12 ay 159,90TL olmak üzere 24 ay taahhütle satın alınabiliyor.

13 Mart 2021
71 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?