Valve’dan Hala Değerli Bir Kitlesi Bulunan Artifact İçin Şok Karar

Valve’dan Hala Değerli Bir Kitlesi Bulunan Artifact İçin Şok Karar

Valve, dijital kart oyunu ??Artifact‘in ?bakım moduna alındığını duyurdu. Bu açıklama, Artifact klasik sürümün geliştirmesinin büsbütün durduğu manasına geliyor. Üzerinde çalışılan ikinci sürüm olan ??Artifact Foundry? de, bu karardan etkileniyor ve onun da geliştirilmesi büsbütün sona erdirildi.?

Artifact, 2018’de başarılı satış sayılarına imza atmış olsa da, sonrasında oyuncu sayısı değerli ölçüde düştü. Bunun üzerine 2019’da, oyunun mekaniğini ve iktisat sistemlerini yine kıymetlendirme kararı alındı. Lakin oyuncuların oyuna ilgisi asla birinci zamanlardaki üzere olmadı.

Hem ?? ??Artifact Classic ??hem de ??Artifact Foundry ??sürümleri,?? bundan bu türlü fiyatsız oyunlar olarak oynanabilir olmaya devam edecek. Valve, ??”Artifact’in ??her iki sürümünün de hala oyunculara sahip olduğunu ve oyunların topluluk için kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her iki oyunu da herkese, fiyatsız olarak sunmaya devam ediyoruz” diyor.?

Oyunun fiyatsız hale gelmesi, tüm para kazanma seçeneklerinin de kaldırıldığı manasına geliyor. Hatta herkese, hiçbir şey satın almaya gerek kalmadan mevcut tüm kartlar sunuluyor. Öteki bir deyişle artık kart paketlerini açmak diye bir durum yok.

?Oyun için ödeme yapanlar, oynamak için Collector’s Edition kart paketleri kazanmaya devam edecek.?

????Dota 2 ??kart oyunu spin-off projesi nihayetinde sona ermiş olsa da, Valve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Gabe Newell, kısa mühlet evvel ??Valve’ın? şimdi duyurulmayan birden fazla oyun geliştirdiğini doğrulamıştı.?

09 Mart 2021
82 kez görüntülendi
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?