Vodafone, Dijital Sigorta Servisine Başladı

Vodafone, Dijital Sigorta Servisine Başladı

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en uygun dijital tecrübesi yaşatma maksadıyla yenilikçi eser ve servisler sunmaya devam ediyor. Yalnızca bağlantı hizmetleri sunmanın ötesine geçerek her alanda müşterilerinin hayatına dokunmayı hedefleyen Vodafone, taşınabilir finansal hizmetler ve perakende bölümlerinin akabinde sigorta dalına de adım atarak Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’nin kurulduğunu duyurdu. Yeni şirketle birlikte faaliyet alanlarına “sigorta şirketi acenteliğini” de ekleyen Vodafone, müşterilerine dijital ortamda ayrıcalıklı sigorta teklifleri sunacak. “Güvencem Yanımda” anlayışıyla hayata geçirilen Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri aracılığıyla sigorta alan Vodafone müşterileri, 1 hafta geçerli 5 GB taşınabilir internet paketi kazanacak.

Emre Ergun: “Sigorta gereksinimlerinde da müşterilerimizin yanındayız”

Geleceğin dijital servislerde olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Emre Ergun, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, her şeyin süratle dijitalleştiği dünyamızda doğrudan müşteri gereksinimlerine karşılık veren, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran tahliller sunmaya odaklanıyoruz. Teknoloji hayatın her alanında var olmaya başladıkça, müşterilerimizin gereksinimleri da farklılaşıyor. Müşterilerimiz, bağlantı kurmanın yanı sıra iş, cümbüş, alışveriş, bankacılık, sigorta üzere tüm muhtaçlıklarını tek bir platform üzerinden karşılamak istiyor. Bu doğrultuda biz de yalnızca irtibat hizmetleri sunmanın ötesine geçiyor ve dijitalleşmenin gücünü kullanarak dijital pazaryeri, finans ve sigorta hizmetleri sağlayıcısı olma istikametinde adımlar atıyoruz. Son 4 yılda değerli yatırımlar yaptığımız Vodafone Yanımda’yı e-ticaretten sigortaya, finanstan gaming’e kadar her alanda her gün girilip süreç yapılan, kullanılan ve yaşayan bir uygulamaya dönüştürmeyi hedefliyoruz. Teknoloji üretimindeki avantajımızla müşterilerimizin gereksinim duyduğu garantilere uçtan uca bir dijital tecrübeyle erişebilmesi için sigorta bölümüne de adım attık ve abonelerimize ayrıcalıklı sigorta teklifleri sunmak emeliyle Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’yi kurduk. Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri sayesinde, bir yandan sigorta pazarının dijitalleşmesine katkıda bulunurken, bir yandan da müşterilerimizi dijital ortamda en uygun sigorta eserleri ve özel yararlar ile buluşturacağız. Vodafone olarak, yenilikçi eser ve servislerimizle müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz.” 

Dijital kanallardan ulaşılabilecek

Müşterilerine muhtaçlık duydukları sigorta eserlerine dijital kanallar üzerinden kolaylıkla ulaşarak geleceği garanti altına alma imkânı sağlamayı hedefleyen Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri’nin sunduğu ürünlere Vodafone Yanımda uygulamasından ya da Vodafone Davet Merkezi’nden ulaşılabilecek. 

16 Mart 2021
79 kez görüntülendi
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?