Xiaomi Mi Band 4 İnceleme

Xiaomi Mi Band 4 İnceleme

Artık günlük ömürde hayatımızı kolaylaştıran ve birebir vakitte sağlıklı yaşama iten pek çok akıllı aygıt yer alıyor. Bunların başında ise akıllı saatler ile akıllı bileklikler geliyor. Bilhassa son yıllarda çok kıymetli bir ivme yakalayan akıllı bileklikler, her an yanımızda aradığımız en yakın dostumuz haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiyle birlikte vakti göstermekten öteye geçemeyen klasik saatlerin miladı yavaş yavaş dolarken, yerini, bedenimizi adeta bizden daha yeterli tanıyan şık ve isteğe bağlı olarak sportif ile klasik akıllı saat ve akıllı bileklikler aldı. Giyilebilir teknoloji olarak isimlendirilen bu mükemmel aksesuarlar sayesinde tıpkı vakitte gün uzunluğu tüm aktivitelerimizin takibini yapabilme imkanına da sahip oluyoruz.

Xiaomi Mi Band 4 Özellikleri Neler?

Akıllı bileklikler ortasında çok sayıda model yer alıyor. Bunlardan biri olan Xiaomi Mi Band 4 ise her keseye uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şık görsel dizaynıyla da kullanıcıların beğenisine sunulan bu akıllı aksesuar, sahip olduğu işlevlerle da beğeni toplamayı başarıyor.

Sunduğu spor özellikleriyle birlikte gündelik hayatta spora teşvik eden bir akıllı bileklik olan Xiaomi Mi Band 4, kalp atış suratınızdan yaktığınız kaloriye, attığınız adımlara kadar sizlere bilgi verebiliyor. Gerek sıhhat açısından gerekse spor aktivitelerinizi gerçekleştirirken yanınıza bir yol arkadaşı olan Xioami Mi Band 4, tıpkı vakitte konforlu bir kullanım sağlayabiliyor.

Uyku takibi özelliği sayesinde siz uyurken bileğinizde faal durumda kalan ve uyku kalitenizi ölçerek size derin uyku saatiniz hakkında değerli bilgiler verebilen Xiaomi Mi Band 4, suya karşı da sağlam bir yapıda. 50 metreye kadar dalışlarda ziyan görmeyecek formda tasarlanan Xiaomi Mi Band 4, iOS ve Android işletim sistemiyle de uyumlu.

Akıllı Bileklikten Daha Fazlası

Xiaomi Mi Band 4, yalnızca spor ve sıhhat ölçüm ve yönlendirmelerinde bulunmuyor. Telefonunuza gelen bildirimlerinizi, bildirilerinizi ve aramalarınızı da görüntüleyebiliyor. 135 mAH’e yükseltilen batarya boyutu sayesinde haftalar süren kullanım ömrüyle gereksinimlerinizi karşılayan aygıt, bu manada pil ömrüyle de savlı.

Üzerine renkli AMOLED ekran bulunduran Xiaomi Mi Band 4, Türkçe lisan dayanağıyla de kullanıcılarına değerli kolaylık sağlıyor. Uzun mühlet hareketsiz kaldığınızda sizi uyararak harekete geçmeniz için teşvik ederken, sabahları uyanma kabusunı da sona erdirecek yapıda. Hafif titreşimi sayesinde sizi rahatsız etmeden uyandıracak olan Xiaomi Mi Band 4, güne başlarken istediğiniz müziğe tek tuşla erişme imkanı da tanıyor.

Özetle

Xiaomi Mi Band 4, şu an piyasada 200 TL fiyatla bulunabiliyor. Telefon entegrasyonu, spor ile sıhhat işlevleri ve uzun pil ömrüyle, akıllı bileklikler ortasında değerli bir alternatif. Bileklikte sesli asistan özelliğinin yer alması da ona yeni bir işlevsellik katmış.

Xiaomi Mi Band 4 Teknik Özellikleri
Eser Modeli Xiaomi Mi Band 4
Eser Çeşidi Akıllı Bileklik
CHIP Online Notu 80
Üretici Xiaomi

Satın Al

25 Mart 2021
147 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?