Yeni Argümana Nazaran Galaxy Z Flip 2 Hiç Tanıtılmayacak. Lakin Onun Yerine…

Yeni Argümana Nazaran Galaxy Z Flip 2 Hiç Tanıtılmayacak. Lakin Onun Yerine…

Samsung’un Galaxy Z Flip 2‘yi bu yılın birinci yarısında tanıtması bekleniyordu. Bu tanıtım, bir evvelki telefonun müsaadeden gidilmesi manasına gelecekti. Fakat beklenen tanıtım gerçekleşmedi. Daha sonra gelen haberler ise aygıtın 2021’in ikinci yarısında sunulacağını öneriyordu.

Artık ise yeni bir argüman daha var. Bu teze nazaran Samsung, Galaxy Z Flip 2’yi hiç tanıtmayabilir. Lakin bunun, firmanın midye biçiminde yeni bir katlanabilir telefona sahip olmayacağı manasına gelmediğini söyleyelim. Büyük ihtimalle, telefon Galaxy Z Flip 2 olarak adlandırılmayacak.

Birkaç farklı sağlam kaynaktan alıntı yapan yeni bir rapor, Samsung’un yeni midye-katlanabilir telefonunun Galaxy Z Flip 3 olarak adlandırılacağını sav ediyor. Söylenene nazaran Samsung, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serilerinin adlandırmalarındaki sayıları eşitlemek istiyor.

Samsung şimdiden iki tane Galaxy Z Fold aygıtını sunmuş durumda ve bu yıl sunulması beklenilen aygıtın da Galaxy Z Fold 3 olarak isimlendirileceği iddia ediliyor. Söylenilene nazaran Samsung, her iki telefonu birlikte Temmuz ayında tanıtacak.

Bu yüzden de Galaxy Z Flip 2 ile birlikte Galaxy Z Fold 3’ün tanıtılması tüketiciler için baş karıştırıcı olabilir. Temel olarak eşlik eden “2” sayısından ötürü Galaxy Flip 2’nin, Galaxy Z Fold 3’e nazaran daha eski bir model olduğu düşünülebilir. Varsayım edilebileceği üzere bu, Samsung’un vermek istediği bir ileti değil.

Bu yüzden de firma için en kolay ve süratli pazarlama tahlili, yeni telefonu Galaxy Z Flip 2 yerine Galaxy Z Flip 3 olarak isimlendirmek olacaktır.

02 Mayıs 2021
36 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?